Sinner: Sacrifice for Redemption rozšíří řady RPG her

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 29.9.2018, 13:06

Publikováno: 29.9.2018, 13:06

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3325 článků

Velcí bossové, chřadnoucí výzbroj a obtížnost, pod níž gamepad skřípe jak staré pendlovky. Hry na hrdiny, jejichž náročnost doluje z hráčů maximum, nemají tak široké zastoupení a možná i proto se zaměřuje pozornost i na menší tituly. Z nezávislé scény se chystá Sinner: Sacrifice for Redemption. Novinka, která dorazí do obchodů už 18. října, má za sebou zkušený tým vývojářů. Jeho hlavní členové působili jako umělečtí ředitelé, programátoři a techničtí umělci ve firmách Ubisoft, Konami a Blizzard. Dobrý základ na to, aby vás příběh bývalého vojáka začal zajímat.

Jeho jméno je Adam a za života nebyl zrovna ukázkovým skautem. Na kontě má nejeden hřích, kvůli čemuž je jeho duše těžší než kotva zaoceánského parníku. Není velkým překvapením, že když se objeví nabídka na napravení, příliš dlouho neváhá. Cesta za odpuštěním ale není jednoduchá a nepřátelé, upomínající sedm smrtelných hříchů, nemají rádi nezvané návštěvy. Hříšníka tak čekají nerovné souboje plné taktiky a neustále se zvyšující obtížnost. Na ní se velkou měrou podílí hrdinův stav a odcházející zbroj.

Hra nabídne také režim New Game +, který bude možné absolvovat s novým vybavením a podporu titulků. Bohužel, mezi deseti jazyky se nenašlo místo pro češtinu, což je i při ceně 19 dolarů trochu škoda.