Oznámena LEGO Movie 2 Videogame

Autor: tonyskatePublikováno: 27.11.2018, 16:47

Publikováno: 27.11.2018, 16:47

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6056 článků

Letos jsme se dočkali „jen“ tři kostičkovaných her LEGO. Že loni byly čtyři? To máte jedno, protože už známe první, která nás oslní příští rok. Tedy asi moc neoslní, protože nějaké výrazné změny určitě nečekáme, ačkoliv to určitě opět bude švanda. Tentokrát bude doprovázet aktuální film, a to LEGO Movie 2, který je u nás znám jako LEGO příběh 2. Vetřelci zaútočili na městečko Bricksburg a nechali jej v ruinách. Emmet a Lucy se tak spolu s přáteli musí vydat mimo vlastní svět a dostihnout nepřátele v jejich mimozemském domově zvaném Systar System. Více vlastně ani není třeba dodávat. Zkrátka další hra LEGO, která určitě dokáže pobavit, zvláště ty menší hráče, i když i oni už jich mohou být přesyceni.

14. 04. 2020 • waggon1

Xbox Weeks Deals – 14.4. až 21.4.2020

Jarní výprodej nám sice skončil, ale nemusíte zoufat, slevy na tento týden jsou opět početné, neb jejich součástí je Retro & Family Sale a tak v nich nacházíme celkem 292 zlevněných položek, což bezpochyby ocení všichni, kdo mají „pandemické prázdniny/volno“.

»
16. 03. 2019 • p.a.c.o0

RECENZE: LEGO Movie 2 Videogame

Skládání kostiček je nejen velice uklidňující, ale také zábavný způsob, jak v sobě probudit tvořivého ducha. Stavět můžeme buď podle nějakého plánku, nebo ještě lépe, podle vlastní chuti a představivosti. Kreativní jedinci si navíc v dnešní době mohou vybrat, zda se chtějí „zapotit“ při fyzickém skládání kostiček, nebo všechny své vize a fantazie otisknout do virtuálního světa. Fyzické stavění dokáže velice dobře zprostředkovat legendární stavebnice LEGO, jež má přesah i do virtuálního...

»