Staňte se předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate a výrazně ušetřete!

Autor: lindros88czePublikováno: 19.6.2019, 12:48

Publikováno: 19.6.2019, 12:48

Sociální sítě

O autorovi

lindros88cze

lindros88cze

Je autorem 135 článků

Předplatné Xbox Game Pass Ultimate, které umožňuje sjednotit členství Xbox Live Gold a předplatné Xbox Game Pass bylo uvedeno do prodeje během E3. Samotné předplatné stojí 339 Kč měsíčně, ovšem jeho součástí je nejen členství Xbox Live Gold, tedy hraní online a hry zdarma, ale také předplatné Xbox Game Pass, a to jak pro konzole, tak i PC, takže získáte více než 100 skvělých her pro Xbox One (v budoucnu i next-gen Scarlett) a PC včetně exkluzivních her Xbox Game Studios v den vydání.

Jistě vás zajímá, jak se můžete stát předplatiteli tak skvělé nabídky! Už samotná cena 339 Kč je výhodná, protože Xbox Live Gold stojí 149 Kč, XGP pro konzole 259 Kč a XGP pro PC dalších 259 Kč (v rámci betaverze platí časově omezená cena 119 Kč), což je celkem dohromady 667 Kč, takže ušetříte 328 Kč! Jako předplatitelé máte navíc nárok až na 20% slevu na hry z katalogu XGP a také 10 % slevu na jejich rozšíření a herní doplňky. Teď už ale pojďme na to, jak se stát předplatiteli a jak toho náležitě využít, protože po aktivaci Xbox Game Pass Ultimate se vám vaše stávající členství a předplatné sloučí v jedno a navíc se prodlouží podle toho, kterou službu máte zaplacenou na delší dobu, a to maximálně až na 36 měsíců!

Řádná příprava
Přihlaste se ke svému účtu Microsoft na Xbox.cz na TOMTO ODKAZE se podívejte, jak si stojí vaše stávající členství a předplatné. Dejme tomu, že máte členství Xbox Live Gold do dubna 2020 a předplatné Xbox Game Pass jen do září 2019 anebo jej nemáte vůbec. Jelikož se vám obě služby v rámci Xbox Game Pass Ultimate sloučí a současně prodlouží, budete mít po aktivaci Xbox Game Pass Ultimate do dubna 2020, a to tedy včetně Xbox Live Gold a Xbox Game Pass pro konzole a PC.

Určitě už vám teď v hlavě létají rovnice, jak na tom co nejvíce vydělat. Ano, počítáte správně. Když si prodloužíte například Xbox Live Gold do dubna 2022 a aktivujete si Xbox Game Pass Ultimate, získáte Xbox Live Gold a Xbox Game Pass pro konzole a PC až do dubna 2022, takže ušetříte tisíce korun. Funguje to i v případě, že máte Xbox Game Pass a ne Xbox Live Gold apod. Maximálně můžete prodloužit o 36 měsíců, tedy 3 roky.

Zkrátka je to neskutečně výhodné, zvláště teď v zahajovacím měsíci (červen 2019), kdy můžete předplatné Xbox Game Pass Ultimate poprvé aktivovat jen za 25,90 Kč. Pokud jste akci prošvihli, nesmutněte, určitě se ještě bude opakovat. Taktéž platí speciální zaváděcí nabídka, kdy první či další tři měsíce XGP Ultimate získáte jen za 439 Kč (jinak 999 Kč), kterou najdete i v Alze.

Jste připraveni? Opravdu?
Opakování je matka moudrosti a tak si ještě stručně jen řekněme, jak na Xbox Game Pass Ultimate opravdu co nejvíce vydělat. Ale už jen opravdu jednoduše. Kupte anebo si prodlužte členství Xbox Live Gold na co nejdelší dobu, ovšem maximálně na 36 měsíců, tedy do června 2022. Můžete to udělat i s předplatným Xbox Game Pass, ale Xbox Live Gold je levnější! Případně aktivujte kódy, které jste mohli mít schované na horší časy.

Máte prodlouženo? Pojďme si předplatit Xbox Game Pass Ultimate!
Jakmile tedy máte řádně prodlouženo například členství Xbox Live Gold, abyste na tom maximálně vydělali, ačkoliv nemusíte, můžete se stát hrdými předplatiteli Xbox Game Pass.

Jistě už jste přihlášeni ke svému účtu Microsoft na webu Xbox.cz, takže zavítejte na TUTO STRÁNKU. Ujistěte se, že jste přihlášeni a klikněte na tlačítko „Připojit se“. Vyskočí vám upozornění o převedení vašeho členství, které zmiňuje jednat výhodné sloučení, ovšem i omezení na 36 měsíců. Potvrďte kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ a poté už jen zvolte vaši oblíbenou platební metodu, ať už platební kartu či PayPal, a dokončete proces nákupu.

Gratulujeme, právě jste se stali předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate!

Xbox Rádce od XKO TV

Jakmile máte aktivováno předplatné Xbox Game Pass Ultimate, nelze jej zvrátit na Xbox Live Gold a tradiční Xbox Game Pass. Musíte počkat, dokud vám XGP Ultimate nevyprší a poté můžete mít zase obě služby zvlášť, jak jste byli zvyklí anebo pokračovat v XGP Ultimate.

Jestli ještě máte nějaké kódy na Xbox Live Gold či tradiční Xbox Game Pass a už jste se stali předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate, můžete kódy i tak aktivovat a po převodu podle přiložené tabulky si XGP Ultimate prodloužit, anebo si kódy schovejte na později. Jak ale sami vidíte, není to zrovna výhodné, takže doporučujeme kódy na členství či předlatné aktivovat před přechodem na Xbox Game Pass Ultimate.

Na závěr ještě zopakujeme, že v rámci Xbox Game Pass Ultimate získáte členství Xbox Live Gold (hraní online, měsíční hry zdarma a exkluzivní slevy) a předplatné Xbox Game Pass pro konzole a PC, tedy více než 100 skvělých her pro obě platformy včetně exkluzivních her Xbox Game Studios v den vydání. Takže si hned v první den zahrajete například Gears 5, Ori and the Will of the Wisps, Battletoads, Halo Infinite a spoustu dalších. Nesmíme také zapomenout na skutečnost, že v rámci předplatného Xbox Game Pass Ultimate získáte přístup ke hře Gears 5 v edici Ultimate, takže budete moci začít hrát o 4 dny dříve, tedy už 6. září!

13. 01. 2022 • p.a.c.o0

Microsoft ukončil výrobu konzolí Xbox One

Každý, kdo by si z nějakého důvodu chtěl koupit konzoli Xbox One, by si měl pospíšit do obchodu. Microsoft dnes potvrdil, že již před rokem ukončil výrobu všech konzolí z rodiny Xbox One. Pro upřesnění dodáme, že výroba Xbox One X a Xbox One All-Digital byla ukončena již v červenu roku 2020 a poslední verzí, které se vyráběla byla do konce roku 2020 tak byla Xbox One S. Microsoft se...

»
12. 01. 2022 • Cryptah0

Čtvrtý disk ze série videí Seagate od XkoGuru

Abych úspěšně zakončil sérii videí Seagate, ukáži vám poslední disk, který se mi dostal do spárů na otestování. Jedná se o elegantní pevný externí disk, ze série Game Drive o velikosti 4TB. Stejně jako ostatní disky se připojuje pomocí USB kabelu a jeho vlastnosti jsou totožné s ostatními edicemi disků, které jsme tu testovali. Tento má největší kapacitu a lze na něj tak přesunout velké množství her. Moc se mi...

»
16. 11. 2021 • DandyCZE0

Skleněný ovladač Xboxweb 2021 #Xbox20

Pokud máte kolem sebe zapálené lidi, tak dokážete vymýšlet opravdu zajímavé věci. Xbox letos slaví 20 let a náš web a komunita kolem něj roster a roste od roku 2007. Proto jsme si pro vás připravili několik pohledů do historie. Začneme ovšem tím nejaktuálnějším.

»
09. 12. 2020 • waggon203

Xbox ONE – manuál

Vítejte v našem návodu, kde vysvětlíme veškeré možnosti Xbox ONE, poodhalíme všechna tajemství této konzole, prozkoumáme její nastavení, uvedeme na pravou míru zažité omyly a zodpovíme i vaše dotazy. O Xbox ONE toho bylo napsáno již hodně, tak snad jedině ve zkratce připomeneme, že se jedná o další herní konzoli od Microsoftu, přímého následovníka Xbox 360. Jelikož se jde o další generaci, jsou i možnosti a výkon ONE o generaci...

»
17. 07. 2020 • tonyskate6

Microsoft ukončuje výrobu Xbox One X a digitální Xbox One S

V posledních týdnech už se o tom mluvilo několikrát, ale Microsoft skutečně ukončuje produkci herních konzolí Xbox One X a Xbox One S All-Digital Edition. Nejedná se o velké překvapení, když má letos na podzim dorazit next-gen konzole Xbox Series X a tento rok jen potvrzuje, že se skutečně dočkáme levnější a méně výkonné next-gen konzole (údajně Xbox Series S), která by výkonem zastoupila Xbox One X a dosti možná i digitální...

»
10. 07. 2020 • tonyskate76

Xbox One v češtině a slovenštině!

Skutečně je tomu tak! Konzole Xbox One je konečně lokalizována do češtiny. Jestli už startujete svůj stroj, tak vás ještě musíme zadržet, protože zatím je čeština dostupná pouze členy preview programu Xbox Insider, v němž jsou testovány nové funkce. Pochopitelně není lokalizace úplně kompletní, což se ještě snad změní a úplnou dokonalost nečekejte ani při ostrém provozu. Samozřejmě nelze očekávat překlad všech popisků her apod., ale minimálně rozhraní konzole můžeme s další...

»
17. 06. 2020 • tonyskate6

Lepší správa digitálních her s červnovou aktualizací

Možná už vám vaše konzole nabídla nejnovější systémovou aktualizaci, která přináší několik drobných novinek, které jste už dost možná zaznamenali. Týkají se především přehlednosti digitálních her ve vaší knihovně, zviditelnění předplatného a odlišení klubů.

»
10. 06. 2020 • tonyskate12

Funkce Digital Direct nahradí kódy v balení konzolí

Microsoft v rámci příprav na novou generaci chystá řadu zajímavých novinek včetně třeba funkce Smart Delivery, díky níž dosti ušetříte. Po našem Inteligentní doručení totiž zajistí, že hru, která vyjde jak pro Xbox One, tak i Xbox Series X, získáte v rámci jedné koupě pro obě platformy. Tuto funkci budou podporovat všechny hry Xbox Game Studios a samozřejmě také hry ostatních vydavatelů, pokud se pro ni rozhodnou. V současnosti víme například o Assassin’s...

»