Staňte se předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate!

Autor: tonyskatePublikováno: 19.6.2019, 12:48

Publikováno: 19.6.2019, 12:48

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4229 článků

Předplatné Xbox Game Pass Ultimate, které umožňuje sjednotit členství Xbox Live Gold a předplatné Xbox Game Pass bylo uvedeno do prodeje během E3. Samotné předplatné stojí 339 Kč měsíčně, ovšem jeho součástí je nejen členství Xbox Live Gold, tedy hraní online a hry zdarma, ale také předplatné Xbox Game Pass, a to jak pro konzole, tak i PC, takže získáte více než 100 skvělých her pro Xbox One (v budoucnu i next-gen Scarlett) a PC včetně exkluzivních her Xbox Game Studios v den vydání.

Jistě vás zajímá, jak se můžete stát předplatiteli tak skvělé nabídky! Už samotná cena 339 Kč je výhodná, protože Xbox Live Gold stojí 149 Kč, XGP pro konzole 259 Kč a XGP pro PC dalších 259 Kč (v rámci betaverze platí časově omezená cena 119 Kč), což je celkem dohromady 667 Kč, takže ušetříte 328 Kč! Jako předplatitelé máte navíc nárok až na 20% slevu na hry z katalogu XGP a také 10 % slevu na jejich rozšíření a herní doplňky. Teď už ale pojďme na to, jak se stát předplatiteli a jak toho náležitě využít, protože po aktivaci Xbox Game Pass Ultimate se vám vaše stávající členství a předplatné sloučí v jedno a navíc se prodlouží podle toho, kterou službu máte zaplacenou na delší dobu, a to maximálně až na 36 měsíců!

Řádná příprava
Přihlaste se ke svému účtu Microsoft na Xbox.cz na TOMTO ODKAZE se podívejte, jak si stojí vaše stávající členství a předplatné. Dejme tomu, že máte členství Xbox Live Gold do dubna 2020 a předplatné Xbox Game Pass jen do září 2019 anebo jej nemáte vůbec. Jelikož se vám obě služby v rámci Xbox Game Pass Ultimate sloučí a současně prodlouží, budete mít po aktivaci Xbox Game Pass Ultimate do dubna 2020, a to tedy včetně Xbox Live Gold a Xbox Game Pass pro konzole a PC.

Určitě už vám teď v hlavě létají rovnice, jak na tom co nejvíce vydělat. Ano, počítáte správně. Když si prodloužíte například Xbox Live Gold do dubna 2022 a aktivujete si Xbox Game Pass Ultimate, získáte Xbox Live Gold a Xbox Game Pass pro konzole a PC až do dubna 2022, takže ušetříte tisíce korun. Funguje to i v případě, že máte Xbox Game Pass a ne Xbox Live Gold apod. Maximálně můžete prodloužit o 36 měsíců, tedy 3 roky.

Zkrátka je to neskutečně výhodné, zvláště teď v zahajovacím měsíci (červen 2019), kdy můžete předplatné Xbox Game Pass Ultimate poprvé aktivovat jen za 25,90 Kč. Pokud jste akci prošvihli, nesmutněte, určitě se ještě bude opakovat. Taktéž platí speciální zaváděcí nabídka, kdy první či další tři měsíce XGP Ultimate získáte jen za 439 Kč (jinak 999 Kč), kterou najdete i v Alze.

Jste připraveni? Opravdu?
Opakování je matka moudrosti a tak si ještě stručně jen řekněme, jak na Xbox Game Pass Ultimate opravdu co nejvíce vydělat. Ale už jen opravdu jednoduše. Kupte anebo si prodlužte členství Xbox Live Gold na co nejdelší dobu, ovšem maximálně na 36 měsíců, tedy do června 2022. Můžete to udělat i s předplatným Xbox Game Pass, ale Xbox Live Gold je levnější! Případně aktivujte kódy, které jste mohli mít schované na horší časy.

Máte prodlouženo? Pojďme si předplatit Xbox Game Pass Ultimate!
Jakmile tedy máte řádně prodlouženo například členství Xbox Live Gold, abyste na tom maximálně vydělali, ačkoliv nemusíte, můžete se stát hrdými předplatiteli Xbox Game Pass.

Jistě už jste přihlášeni ke svému účtu Microsoft na webu Xbox.cz, takže zavítejte na TUTO STRÁNKU. Ujistěte se, že jste přihlášeni a klikněte na tlačítko „Připojit se“. Vyskočí vám upozornění o převedení vašeho členství, které zmiňuje jednat výhodné sloučení, ovšem i omezení na 36 měsíců. Potvrďte kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ a poté už jen zvolte vaši oblíbenou platební metodu, ať už platební kartu či PayPal, a dokončete proces nákupu.

Gratulujeme, právě jste se stali předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate!

Xbox Rádce od XKO TV

Jakmile máte aktivováno předplatné Xbox Game Pass Ultimate, nelze jej zvrátit na Xbox Live Gold a tradiční Xbox Game Pass. Musíte počkat, dokud vám XGP Ultimate nevyprší a poté můžete mít zase obě služby zvlášť, jak jste byli zvyklí anebo pokračovat v XGP Ultimate.

Jestli ještě máte nějaké kódy na Xbox Live Gold či tradiční Xbox Game Pass a už jste se stali předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate, můžete kódy i tak aktivovat a po převodu podle přiložené tabulky si XGP Ultimate prodloužit, anebo si kódy schovejte na později. Jak ale sami vidíte, není to zrovna výhodné, takže doporučujeme kódy na členství či předlatné aktivovat před přechodem na Xbox Game Pass Ultimate.

Na závěr ještě zopakujeme, že v rámci Xbox Game Pass Ultimate získáte členství Xbox Live Gold (hraní online, měsíční hry zdarma a exkluzivní slevy) a předplatné Xbox Game Pass pro konzole a PC, tedy více než 100 skvělých her pro obě platformy včetně exkluzivních her Xbox Game Studios v den vydání. Takže si hned v první den zahrajete například Gears 5, Ori and the Will of the Wisps, Battletoads, Halo Infinite a spoustu dalších. Nesmíme také zapomenout na skutečnost, že v rámci předplatného Xbox Game Pass Ultimate získáte přístup ke hře Gears 5 v edici Ultimate, takže budete moci začít hrát o 4 dny dříve, tedy už 6. září!

 • Ivosek PV

  Využil jsem, pecka!

  • Silent Hill

   Je to pecka, ale děsí mě ten „Souhlas s inkasem“ ze strany Microsoftu z mého účtu. Mám s tím neblahé zkušenosti z dob X360, kdy si MS strhával něco,co jsem vůbec nezakoupil. Na jejich lince to bylo dokazování jak u nekonečnýho soudu…nicméně skoro po 8 měsících chybu uznali a peníze vrátili. Strhli mi tenkrát 2500Kč za služby, které jsem u nich ani neobjednal…ta cena je lákavá, ale za mě říkám, OPATRNĚ až budete dávat souhlas s inkasem = utratíte těch 25,90Kč svoji kreditkou… 🙁

   • jirkawaggon

    zadny strach není na miste, proste jenom zrusis opakovanou platbu

    • Silent Hill

     Tenkrát to nešlo udělat hned, šlo to až po první následné další platbě…tuším,že jsem to řešil v roce 2010. MS měl tehdy jinak nastavené podmínky XBOX služeb než dnes. Nicméně mezi tou dobou si stihli strhnout 2,5k za „NIC“ za služby, které jsem neobjednal…Chápu to tedy dobře tak, že dnes si to zakoupím a následně mohu zrušit opakovanou platbu IHNED? Pak tedy postrádám smysl toho, proč lze platit jen kartou nebo Paypalem a nelze platit prostředky, které mám na MS účtu /mám tam asi cca 800Kč nicméně těch 25,90Kč z toho zaplatit nelze, věci ze storu pak ano)…s díky předem za odpověď…

     • jirkawaggon

      MS ma na spravu veškerých služeb na tvem uctu specialni stranku https://account.microsoft.com kde se přihlásíš a muzes managovat všechna tva predplatna. K tvému dotazu ano, muzes si službu takto předplatit a nasledne zrusit automaticke opakovani. Proc se musí platit kartou? Je to kvzli tomu, ze se jedna o službu a ne o jednorázovou platbu za hru.

   • Ivosek PV

    Přesně, zruš opakovanou platbu a je to. Jen musíš na PC.

 • David

  Mam na predaj 12 mesacne clenstvo live gold. Prepocital som sa a s tymi 36 mesiacmi tak mi ostalo. Ak by mal niekto zaujem piste.

  • Petr J.

   Za kolik ?

   • David

    1000kc rasp 40€

 • Ondřej Kolovrat

  Jste si jisti, že ta zaváděcí cena 3 měsíčního členství GPU funguje i na prodloužení už aktivního GPU. Na Alze píšou, že ho lze použít, jen když GPU ještě není aktivní

  • tonyskate

   Chtěli jsme vyzkoušet, ale už jsme dosáhli maximálního limitu na prodloužení XGPU, tedy 36 měsíců, ale jinak šel kód aktivovat a nevyhazoval chybu s tím, že by se jednalo jen o akci pro nováčky. MS po spuštění akci upravil, jelikož byli hráči trochu zmatení :-), takže funguje pro všechny uživatele.

 • StriderCZ

  Ten pocit při čtení: další platba proběhne 27.01.2022 je k nezaplacení. Díky.

 • Radek Picek

  Blbá otázka asi, ale sdílení GPU funguje asi také, že?

 • Radek Picek

  Předplacím gamepass na 3 měsíce dopředu. Mám zrušit předplatné, nebo, jak to mám udělat nejvýhodněji.Předpokládám, že u předplatného gamepassu na tři měsíce by zaplacení GPU za těch 26 kč bylo jen na ty tři měsíce.

  • tonyskate

   Přesně tak. Nejlepší je prodloužit Xbox Live Gold či tradiční Xbox Game Pass na co nejdelší dobu, maximálně však na 36 měsíců, a poté si aktivovat XGPU, které předplatná sloučí a prodlouží se podle toho, které máš nejdéle. Takže jestli máš Xbox Game Pass třeba do 20. září 2019, aktivuješ XGPU, budeš mít Gold i Game Pass do 20. září 2019.

 • Tex-Calder

  Mel jsem někdy od začátku června 2019 aktivovaný roční Gold. A klasický game pass jsem měl zaplacený asi do srpna 2019. Včera jsem si tedy koupil za tech akcnich 26,- GP ultimate a mam pocit, ze ne ze se mi prodloužil ultimate jen do začátku června 2020, podle služby Gold, kterou jsem mel zaplacenou na delší dobu, ale ze se mi původní Gold a Game pass sečetl a ještě se mi přidal ten zakoupeny měsíc, jelikož další platba GP ultimate mi má proběhnout az 3.listopadu 2020. Tak to je super…

 • Eight9858

  Live Gold jsem na začátku akce za 26 Kč přeměnil na Ultimate. Teď mi předplatné končí. Jde odstranit původní účet v Xboxu, zaregistrovat nový, koupit Live Gold na tři roky a znovu za 26 Kč povýšit na Ultimate? Při novém účtu zároveň přijdu o veškerou historii hraní nebo se dá nějak přenést do toho nového účtu?

 • disqus_QCGaQdKhZg

  Je stále možné uplatnit tohle výhodné prodloužení? Nebo už akce skončila?

 • Dan

  Platí tato akce stále, lze i teď ke konci března 2020 výhodně prodloužit předplatné ?

  • jirkawaggon

   26Kc za první mesic, ale lepsi je udelat onu fintu, kdy si prodlouzil Gold na 3roky a pak upgradujes na UGP za 26kc

27. 03. 2020 • waggon14

Stream z PC do Xbox ONE

Streamovat obraz z Xboxu do PC už dlouhou dobu jde, stejně tak už nějaký ten pátek lze streamovat obraz z PC do Xboxu. Souvisí to s politikou Microsoftu, kdy se snaží sjednotit obě „své“ platformy. Viz Play anywhere program, kdy zakoupenou hru můžete hrát bez omezení jak na Xboxu, tak i na PC. Sice asi to bude pro většinu zbytečné, ale na druhou stranu se jistě najde dost lidí, co to ocení a...

»
02. 03. 2020 • tonyskate0

Růžový fantom a chladný ovladač pro Xbox

Ještě ani nevyšla první pořádná pecka tohoto roku a Microsoft už nám představuje další z nových ovladačů. Tentokrát se jedná o pokračovatele transparentní řady Phantom, která nám doposud nabídla bílý a černý model. Od 17. března si už ovšem budeme moci pořídit model Phantom Magenta, tedy purpurovou variantu v průhledném provedení. Podpora všeche konzolí Xbox One a PC s Windows 10 je samozřejmostí, stejně jako budoucí funkčnost s next-gen konzolí Xbox Series X. Tradičně...

»
26. 02. 2020 • tonyskate24

Aktualizace Xbox One s přehlednějším rozhraním

Už minulý rok v létě jsme psali, že Microsoft experimentuje s přehlednějším rozhraním konzole Xbox One, a to zvláště z hlediska domovské obrazovky. Teď jsme se aktualizace konečně dočkali, takže zapněte svou konzoli a zatím se s námi podívejte, co vše nového nás čeká. Je toho totiž více než jen změny na úvodní obrazovce…

»
28. 12. 2019 • p.a.c.o11

Speciál: Rok 2019 v kostce

Konec roku je spojen nejen s předáváním a také dostáváním darů nebo nekonečným počtem snědených chlebíčků či cukroví, což následně ústí v ona oblíbená novoroční předsevzetí. Než se však všichni vydáme do posiloven a vyběhneme do parků, abychom naše úsilí po měsíci vzdali, nesmí chybět tradiční pohled na to, jaký ten uplynulý rok vlastně byl. Letos jsem si tento sumář vzal do parády já a doufám, že na nic důležitého nezapomenu. A...

»
18. 11. 2019 • tonyskate23

Xbox One nebyl nikdy levnější!

Asi víte, že Black Friday neboli Černý pátek připadá až na příští týden. To se ovšem týká pouze Ameriky. U nás už předvánoční slevy běží, protože v Česku je Černý pátek přece několikrát do roka :-). Vy tak nemusíte čekat a hned začít s nákupy na Vánoce a tentokrát to opravdu stojí za to. Vybrané obchody včetně Alzy totiž prodávají Xbox One za skvělé ceny a řekli bychom, že za takovou cenu...

»
13. 11. 2019 • tonyskate14

Spekulace: Nové hry od Rare a Obsidian na X019

Zdá se, že zítřejší epizoda Inside Xbox (14. 11. 21:00) , která vlastně zastoupí jakousi tiskovku pro akci X019, bude skutečně stát za to. Už dříve jsme se dozvěděli, že se ukáže na 12 her od Xbox Game Studios, a to samozřejmě včetně těch oznámených jako Bleeding Edge, Minecraft Dungeons či třeba Wasteland 3.

»
08. 11. 2019 • tonyskate18

Potvrzená studia i hry na X019

Už příští čtvrtek se v Londýně uskuteční akce X019, kterou zahájí pořad Inside Xbox, jež bude plný oznámení, novinek, her a všeho možného. Hned zkraje vám sdělíme, že živý přenos začne ve čtvrtek 14. listopadu od 21:00 našeho času. Přenos samozřejmě bude moci sledovat živě ve své konzoli skrze aplikaci Mixer, ale případně jej najdete i na sociálních sítích jako Facebook, YouTube či Twitter.

»
04. 11. 2019 • Lukáš Urban1

XKO MAG debatuje o příslušenství

Za léta streamování a klábosení v naší společnosti jistě víte, že si nepotrpíme na nějaké honosné příslušenství. Nepoužíváme elitní ovladače, nevlastníme volant a zatím nepotřebujeme ani gamepad adaptivní. To ale neznamená, že k tomuto tématu nemáme co říct. Nový díl pořadu XKO MAG tak míří právě směrem na herní periferii a snaží se zrekapitulovat vše, s čím se dá k Xboxu zasednout. A nemyslíme tím pivo, kořalku, dlabanec nebo ženštinu prapodivného původu. Zavzpomínáme také...

»