Staňte se předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate!

Autor: tonyskatePublikováno: 19.6.2019, 12:48

Publikováno: 19.6.2019, 12:48

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3958 článků

Předplatné Xbox Game Pass Ultimate, které umožňuje sjednotit členství Xbox Live Gold a předplatné Xbox Game Pass bylo uvedeno do prodeje během E3. Samotné předplatné stojí 339 Kč měsíčně, ovšem jeho součástí je nejen členství Xbox Live Gold, tedy hraní online a hry zdarma, ale také předplatné Xbox Game Pass, a to jak pro konzole, tak i PC, takže získáte více než 100 skvělých her pro Xbox One (v budoucnu i next-gen Scarlett) a PC včetně exkluzivních her Xbox Game Studios v den vydání.

Jistě vás zajímá, jak se můžete stát předplatiteli tak skvělé nabídky! Už samotná cena 339 Kč je výhodná, protože Xbox Live Gold stojí 149 Kč, XGP pro konzole 259 Kč a XGP pro PC dalších 259 Kč (v rámci betaverze platí časově omezená cena 119 Kč), což je celkem dohromady 667 Kč, takže ušetříte 328 Kč! Jako předplatitelé máte navíc nárok až na 20% slevu na hry z katalogu XGP a také 10 % slevu na jejich rozšíření a herní doplňky. Teď už ale pojďme na to, jak se stát předplatiteli a jak toho náležitě využít, protože po aktivaci Xbox Game Pass Ultimate se vám vaše stávající členství a předplatné sloučí v jedno a navíc se prodlouží podle toho, kterou službu máte zaplacenou na delší dobu, a to maximálně až na 36 měsíců!

Řádná příprava
Přihlaste se ke svému účtu Microsoft na Xbox.cz na TOMTO ODKAZE se podívejte, jak si stojí vaše stávající členství a předplatné. Dejme tomu, že máte členství Xbox Live Gold do dubna 2020 a předplatné Xbox Game Pass jen do září 2019 anebo jej nemáte vůbec. Jelikož se vám obě služby v rámci Xbox Game Pass Ultimate sloučí a současně prodlouží, budete mít po aktivaci Xbox Game Pass Ultimate do dubna 2020, a to tedy včetně Xbox Live Gold a Xbox Game Pass pro konzole a PC.

Určitě už vám teď v hlavě létají rovnice, jak na tom co nejvíce vydělat. Ano, počítáte správně. Když si prodloužíte například Xbox Live Gold do dubna 2022 a aktivujete si Xbox Game Pass Ultimate, získáte Xbox Live Gold a Xbox Game Pass pro konzole a PC až do dubna 2022, takže ušetříte tisíce korun. Funguje to i v případě, že máte Xbox Game Pass a ne Xbox Live Gold apod. Maximálně můžete prodloužit o 36 měsíců, tedy 3 roky.

Zkrátka je to neskutečně výhodné, zvláště teď v zahajovacím měsíci (červen 2019), kdy můžete předplatné Xbox Game Pass Ultimate poprvé aktivovat jen za 25,90 Kč. Pokud jste akci prošvihli, nesmutněte, určitě se ještě bude opakovat. Taktéž platí speciální zaváděcí nabídka, kdy první či další tři měsíce XGP Ultimate získáte jen za 439 Kč (jinak 999 Kč), kterou najdete i v Alze.

Jste připraveni? Opravdu?
Opakování je matka moudrosti a tak si ještě stručně jen řekněme, jak na Xbox Game Pass Ultimate opravdu co nejvíce vydělat. Ale už jen opravdu jednoduše. Kupte anebo si prodlužte členství Xbox Live Gold na co nejdelší dobu, ovšem maximálně na 36 měsíců, tedy do června 2022. Můžete to udělat i s předplatným Xbox Game Pass, ale Xbox Live Gold je levnější! Případně aktivujte kódy, které jste mohli mít schované na horší časy.

Máte prodlouženo? Pojďme si předplatit Xbox Game Pass Ultimate!
Jakmile tedy máte řádně prodlouženo například členství Xbox Live Gold, abyste na tom maximálně vydělali, ačkoliv nemusíte, můžete se stát hrdými předplatiteli Xbox Game Pass.

Jistě už jste přihlášeni ke svému účtu Microsoft na webu Xbox.cz, takže zavítejte na TUTO STRÁNKU. Ujistěte se, že jste přihlášeni a klikněte na tlačítko „Připojit se“. Vyskočí vám upozornění o převedení vašeho členství, které zmiňuje jednat výhodné sloučení, ovšem i omezení na 36 měsíců. Potvrďte kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ a poté už jen zvolte vaši oblíbenou platební metodu, ať už platební kartu či PayPal, a dokončete proces nákupu.

Gratulujeme, právě jste se stali předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate!

Xbox Rádce od XKO TV

Jakmile máte aktivováno předplatné Xbox Game Pass Ultimate, nelze jej zvrátit na Xbox Live Gold a tradiční Xbox Game Pass. Musíte počkat, dokud vám XGP Ultimate nevyprší a poté můžete mít zase obě služby zvlášť, jak jste byli zvyklí anebo pokračovat v XGP Ultimate.

Jestli ještě máte nějaké kódy na Xbox Live Gold či tradiční Xbox Game Pass a už jste se stali předplatiteli Xbox Game Pass Ultimate, můžete kódy i tak aktivovat a po převodu podle přiložené tabulky si XGP Ultimate prodloužit, anebo si kódy schovejte na později. Jak ale sami vidíte, není to zrovna výhodné, takže doporučujeme kódy na členství či předlatné aktivovat před přechodem na Xbox Game Pass Ultimate.

Na závěr ještě zopakujeme, že v rámci Xbox Game Pass Ultimate získáte členství Xbox Live Gold (hraní online, měsíční hry zdarma a exkluzivní slevy) a předplatné Xbox Game Pass pro konzole a PC, tedy více než 100 skvělých her pro obě platformy včetně exkluzivních her Xbox Game Studios v den vydání. Takže si hned v první den zahrajete například Gears 5, Ori and the Will of the Wisps, Battletoads, Halo Infinite a spoustu dalších. Nesmíme také zapomenout na skutečnost, že v rámci předplatného Xbox Game Pass Ultimate získáte přístup ke hře Gears 5 v edici Ultimate, takže budete moci začít hrát o 4 dny dříve, tedy už 6. září!

 • Ivosek PV

  Využil jsem, pecka!

  • Silent Hill

   Je to pecka, ale děsí mě ten „Souhlas s inkasem“ ze strany Microsoftu z mého účtu. Mám s tím neblahé zkušenosti z dob X360, kdy si MS strhával něco,co jsem vůbec nezakoupil. Na jejich lince to bylo dokazování jak u nekonečnýho soudu…nicméně skoro po 8 měsících chybu uznali a peníze vrátili. Strhli mi tenkrát 2500Kč za služby, které jsem u nich ani neobjednal…ta cena je lákavá, ale za mě říkám, OPATRNĚ až budete dávat souhlas s inkasem = utratíte těch 25,90Kč svoji kreditkou… 🙁

   • jirkawaggon

    zadny strach není na miste, proste jenom zrusis opakovanou platbu

    • Silent Hill

     Tenkrát to nešlo udělat hned, šlo to až po první následné další platbě…tuším,že jsem to řešil v roce 2010. MS měl tehdy jinak nastavené podmínky XBOX služeb než dnes. Nicméně mezi tou dobou si stihli strhnout 2,5k za „NIC“ za služby, které jsem neobjednal…Chápu to tedy dobře tak, že dnes si to zakoupím a následně mohu zrušit opakovanou platbu IHNED? Pak tedy postrádám smysl toho, proč lze platit jen kartou nebo Paypalem a nelze platit prostředky, které mám na MS účtu /mám tam asi cca 800Kč nicméně těch 25,90Kč z toho zaplatit nelze, věci ze storu pak ano)…s díky předem za odpověď…

     • jirkawaggon

      MS ma na spravu veškerých služeb na tvem uctu specialni stranku https://account.microsoft.com kde se přihlásíš a muzes managovat všechna tva predplatna. K tvému dotazu ano, muzes si službu takto předplatit a nasledne zrusit automaticke opakovani. Proc se musí platit kartou? Je to kvzli tomu, ze se jedna o službu a ne o jednorázovou platbu za hru.

   • Ivosek PV

    Přesně, zruš opakovanou platbu a je to. Jen musíš na PC.

 • David

  Mam na predaj 12 mesacne clenstvo live gold. Prepocital som sa a s tymi 36 mesiacmi tak mi ostalo. Ak by mal niekto zaujem piste.

  • Petr J.

   Za kolik ?

   • David

    1000kc rasp 40€

 • Ondřej Kolovrat

  Jste si jisti, že ta zaváděcí cena 3 měsíčního členství GPU funguje i na prodloužení už aktivního GPU. Na Alze píšou, že ho lze použít, jen když GPU ještě není aktivní

  • tonyskate

   Chtěli jsme vyzkoušet, ale už jsme dosáhli maximálního limitu na prodloužení XGPU, tedy 36 měsíců, ale jinak šel kód aktivovat a nevyhazoval chybu s tím, že by se jednalo jen o akci pro nováčky. MS po spuštění akci upravil, jelikož byli hráči trochu zmatení :-), takže funguje pro všechny uživatele.

 • StriderCZ

  Ten pocit při čtení: další platba proběhne 27.01.2022 je k nezaplacení. Díky.

 • Radek Picek

  Blbá otázka asi, ale sdílení GPU funguje asi také, že?

 • Radek Picek

  Předplacím gamepass na 3 měsíce dopředu. Mám zrušit předplatné, nebo, jak to mám udělat nejvýhodněji.Předpokládám, že u předplatného gamepassu na tři měsíce by zaplacení GPU za těch 26 kč bylo jen na ty tři měsíce.

  • tonyskate

   Přesně tak. Nejlepší je prodloužit Xbox Live Gold či tradiční Xbox Game Pass na co nejdelší dobu, maximálně však na 36 měsíců, a poté si aktivovat XGPU, které předplatná sloučí a prodlouží se podle toho, které máš nejdéle. Takže jestli máš Xbox Game Pass třeba do 20. září 2019, aktivuješ XGPU, budeš mít Gold i Game Pass do 20. září 2019.

 • Tex-Calder

  Mel jsem někdy od začátku června 2019 aktivovaný roční Gold. A klasický game pass jsem měl zaplacený asi do srpna 2019. Včera jsem si tedy koupil za tech akcnich 26,- GP ultimate a mam pocit, ze ne ze se mi prodloužil ultimate jen do začátku června 2020, podle služby Gold, kterou jsem mel zaplacenou na delší dobu, ale ze se mi původní Gold a Game pass sečetl a ještě se mi přidal ten zakoupeny měsíc, jelikož další platba GP ultimate mi má proběhnout az 3.listopadu 2020. Tak to je super…

 • Eight9858

  Live Gold jsem na začátku akce za 26 Kč přeměnil na Ultimate. Teď mi předplatné končí. Jde odstranit původní účet v Xboxu, zaregistrovat nový, koupit Live Gold na tři roky a znovu za 26 Kč povýšit na Ultimate? Při novém účtu zároveň přijdu o veškerou historii hraní nebo se dá nějak přenést do toho nového účtu?

11. 09. 2019 • DandyCZE18

Xboxweb Challenge a druhá sezóna

Vítejte v další sezóně komunitních turnajů Xboxweb Challenge. Po první testovací sezóně, v níž jsme hráli primárně FIFA 19, NHL 19, Forza Horizon 4, PUBG a Forza Motorsport 7 a rozdali ceny v celkové hodnotě přes 20 000 Kč, jsme se rozhodli, že do další sezóny půjdeme a pokusíme se její úroveň posunout dál. Rekapitulace V první sezóně jsme si chtěli především otestovat, kolik zhruba hráčů se bude našich turnajů účastnit a které časy...

»
11. 09. 2019 • Lukáš Urban5

Cryptah rozbaluje limitku Gears 5

Nový díl série Gears of War není speciální jen tím, že má tematický ovladač, ale také celou limitovanou konzoli Xbox One X. A ačkoliv škarohlídové remcají, že je málo chlapská, nové video od Cryptaha tak rozhodně nevypadá. Zimní edice, jak by se Xbox One X také mohl jmenovat, vystihuje část hry, odkazuje na přebal a mimochodem zatraceně dobře vypadá. Grafika není jen potisk z tiskárny, ale kvalitní hloubková práce nejmenovaného stroje....

»
28. 08. 2019 • tonyskate0

Historie každého ovladače pro Xbox One v zajímavém videu

Už během speciální epizody Inside Xbox z gamescomu nás moderátoři lákali na zajímavý mini-dokument, který nám představí historii každého ovladače pro Xbox One. Video teď bylo vydáno na oficiálním YouTube kanále a jedná se o opravdu zajímavou podívanou. Nachází se zde nejen tradiční ovladače, která bývají ke konzoli, ale doposud neviděné prototypy či dobře známé edice, ať už barevné, sportovní, technické, vojenské či hrami inspirované. Svou sekci má i Xbox Design...

»
22. 08. 2019 • tonyskate2

Microsoft neplánuje vydat další hry na jiné konzole

Možná jste si všimli, že Microsoft v posledních měsících trochu potykal s platformou Nintendo Switch, ovšem vzájemný respekt mezi těmito společnostmi byl vždy na místě. Možná právě proto Microsoft umožnil, aby se Banjo-Kazooie podívali do jejich smíšené bojovky Super Smash Bros Ultimate. Taktéž je to platforma, které odjakživa dominovali plošinovky, což vedlo k tomu, že Microsoft svolil k vydání hry Cuphead a nově i Ori and the Blind Forest pro Nintendo Switch.

»
20. 08. 2019 • tonyskate0

GC 2019: Londýnské X019 v polovině listopadu

Už během E3 jsme se dozvěděli, že i letos uspořádá Microsoft svou vlastní akci X0, během které se uskuteční speciální epizoda pořadu Inside Xbox, jež by měla být tou největší letošního roku. Samozřejmě zde nebudou chybět nové trailery na hry od Xbox Game Studios i ostatních studií. Právě zde nejspíše spatříme nové záběry z Ori and the Will of the Wisps, jejíž vydání je plánováno na 11. února.

»
19. 08. 2019 • tonyskate0

GC 2019: Sportovní i vojenský ovladač pro Xbox

Pomalu začíná být pravda, že Xbox má více ovladačů než her, protože speciální epizoda Inside Xbox přinesla představení dalších dvou kousků. V obou případech se samozřejmě jedná o speciální edice, kdy jeden navazuje na stávající, a to Sport. Po červené a bílé tady máme modrou, která je velmi slušivá a podobně jako předchůdci nabízí pogumovanou rukojeť a kovové detaily včetně D-padu. Nový „sporťák“ půjde do prodeje 17. září, zatímco vojenský Night...

»
16. 08. 2019 • tonyskate6

V srpnu opustí Xbox Game Pass 9 her

Sice jsme si museli chvíli počkat, ale konečně jsme se dozvěděli o hrách, které na konci měsíce (tj. 31. srpna) opustí předplatné Xbox Game Pass. Opět to nejsou velké ztráty, jelikož se povětšinou jedná o menší zpětně kompatibilní hry či nezávislou produkci. Každopádně ještě máte dva týdny na to si zahrát oddechové strategie Keflings, zařádit si ve zběsilé plošinovce Battleblock Theater, ovládnout podivnou postavu v Manual Samuel či prozkoumat nevídaný svět...

»
07. 08. 2019 • tonyskate0

Herní premiéry na gamescomu včetně Xboxu

Herní veletrh gamescom se uskuteční už za pár týdnů v německém Kolíně nad Rýnem. Vůbec poprvé jej ovšem zahájí speciální galavečer gamescom: Opening Night Live, který bude moderovat Geoff Keighley (The Game Awards). Během této akce vystoupí na 15 velkých vydavatelů včetně Xbox Game Studios, Activision, 2K, Electronic Arts (nové Need for Speed?), THQ Nordic či třeba Capcom. Objeví se i nezávislí vývojáři a ti všichni spolu s vydavateli budou prezentované své...

»