13 minut ze Sniper Elite 5

Autor: p.a.c.oPublikováno: 28.4.2022, 18:01

Publikováno: 28.4.2022, 18:01

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2582 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Spousta přesných střel na nepřátele, typické X-ray záběry a další obsah nám nabízí 13 minut z hraní chystaného Sniper elite 5. To všechno se odehrává v kulisách francouzského venkova a okolí zámku. Karl Fairburne se totiž znovu pokusí nacistům pořádně zatopit, k čemuž využije pomoci francouzského odboje. Na poměry série je ve videu víc akce, než zbývá zvykem a na tichý postup se moc nehraje. Kdo se na souboj s nacisty těší, nebude muset čekat už moc dlouho, protože Sniper Elite 5 dorazí 26. května a rovnou se objeví v Xbox Game Passu.

04. 05. 2022 • p.a.c.o0

Další nový trailer pro Sniper Elite 5

Čím blíž je datum vydání pátého pokračování Sniper Elite, tím více nových informací se k nám dostává. Další na řadě je nová várka gameplay záběrů, které se věnují různým aspektům hry, jako třeba vylepšené a upravené „zabijácké“ kameře. Dále se podíváme na herní možnosti, které budou opravdu pestré. Bude přitom jedno, zda budeme chtít čistý singlplayer zážitek, který také přinese spoustu novinek nebo se vydáme kooperativní cestou. Zde bude možné...

»
30. 03. 2022 • HusekD0

Sniper Elite 5 se připomíná v novém traileru

Společnost Rebellion Developments se s námi podělila o nové záběry z chystaného pátého pokračování válečné série Sniper Elite 5. Ve zveřejněném traileru a obrázcích prezentuje autentické druhoválečné zbraně, které budou mít hráči k dispozici. Generální ředitel společnosti Jason Kingsley k této příležitosti uvedl i krátké vyjádření.

»
17. 03. 2022 • tonyskate0

Sniper Elite 5 v květnu v Game Pass

Během loňského předávání cen The Game Awards bylo potvrzeno několik her pro předplatné Xbox Game Pass včetně pokračování oblíbené odstřelovačské akce Sniper Elite. Britské studio Rebellion teď přihodilo několik informací o hře, představilo permanentku Season Pass a současně potvrdilo datum vydání, které je stanoveno na 26. května tohoto roku.

»