Abstraktní přežívání s The Eternal Cylinder

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 15.8.2019, 16:18

Publikováno: 15.8.2019, 16:18

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3054 článků

Páni. To musel být mejdan, po kterém vnikly návrhy na oznámenou novinku The Eternal Cylinder. Vývojáři se většinou snaží zaujmout roztomilými postavičkami. Stvoření ve společném projektu týmů Good Shepherd Entertainment a Ace Team mají dávku osobitosti. Ale o kráse se příliš mluvit nedá. Přesto je svět malých Trebhums, jak se potvory jmenují, podivuhodně podmanivý. Ve smyslu, že je tak „ujetý“, až si s přehledem získává pozornost.

Mimozemská planeta vám dá na povel hned několik malých hrdinů. Přirozeně začínají jako lehký cíl ostatních, mají ovšem dar. Mohou mutovat na základě toho, co slupnou. Díky tomu mění jak vzhled, tak schopnosti vlastnosti. Lépe tak přežívají ve světě, kde nebezpečí číhá skutečně všude. A tím největším je starověký válec ničící vše kolem. A pak titán divné struktury.

Hra vyjde až příští rok, tudíž nějaké gameplay záběry určitě ještě dorazí. Zatím titul působí jak výtvor malých dětí, které zdemolovaly expozici muzea a pak ji slepily dohromady. The Eternal Cylinder obsáhne také řadu hádanek spojených s průzkumem. Celé herní dění má navíc probíhat v reálném čase, na procedurálně generované mapě. Pokud tedy ukončíte hraní smrtí, příští pokus bude úplně jiný.