Arma Reforger vyšla na Xbox v preview programu

Autor: DandyCZEPublikováno: 17.5.2022, 20:32

Publikováno: 17.5.2022, 20:32

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 178 článků

Arma Reforger se představila dnes na Twitchi, takže koho zajímá tuna informací, může si to zkouknout ze záznamu. Nás samozřejmě nejvíce zajímali novinky o Xboxu, jelikož sérii Arma se na tuto platformu podívá poprvé ve své historii.

Co našemu oku lahodilo nejvíce je smysl pro detail, který je ve hře opět cítit. Autoři se lokacemi hodně inspirovali na ostrově Krk, ale hlavně v jižních Čechách, člověk měl pocit při sledování traileru, že už tam někdy byl.

Rozhodně bylo cítit že BI se snaží na konzole připravit kvalitní verzi a velký důraz kladli na ovládání. Pokud jste ale hráli v poslední době Vigor nebo DayZ, tak víte, že BI to dokáže odladit a i na ovladači se hraje perfektně. Dle očekávání bude hra crossplatform a uvidíme, jestli tam bude možná nějaká filtrace, dle platformy.

Co mě hodně potěšilo byl fakt o tom, že Xbox hráči budou mít přistup k vytvořenému obsahu na PC, limitovat je bude zejména uložiště. Tenhle systém jsem zaznamenal třeba ve Farming Simulatoru a funguje velmi dobře.
Samotný děj se bude točit kolem zápletky mezi USA a SSSR a vrátíme se v něm do roku 1989.

Grafika poběží na novém enginu Enfusion, který vypadá nádherně, no posuďte sami na oficiálním traileru.

Po vyzkoušení se můžete těšit na obsáhlejší preview dojmy!

Stahovat můžete zde

16. 05. 2022 • tonyskate0

Arma Reforger se chystá na Xbox

Zní to až neuvěřitelně, ale po letech čekání se dočkáme české vojenské záležitosti Arma od pražského studia Bohemia Interactive. Oficiálně ještě není nic oznámeno, ale stane se tak už zítra, kdy je v plánu speciální stream o budoucnosti série. Tvůrcům bohužel unikl marketingový dokument, který prozrazuje, že další hrou v sérii zatím nebude čtvrtý díl, ale Arma Reforger, která vyjde na více platforem včetně Xboxu. Vzhledem k proslulé náročnosti hry je už teď...

»