Autoři The Town of Light budou vyprávět o Martě

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 2.10.2019, 16:07

Publikováno: 2.10.2019, 16:07

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2967 článků

Pro hru si buď příběh vycucáte z klávesnice nebo zkusíte zapojit skutečné události. Italské studio LKA patři do druhé party, což ukázalo v psychologickém The Town of Light. V něm se o svůj příběh podělila bývalá obyvatelka psychiatrické léčebny a nebylo to pěkné vyprávění. V rodné vísce zůstanou autoři i ve svém druhém projektu. Do Toskánska zasadí děj hororové hry Martha is Dead, která se bude odehrávat během druhé světové války.

Kombinace historických událostí a tamních pověr dá prostor depresivní atmosféře s těžkými životními osudy. Poté, co se objeví mrtvola Marty, začne jejímu dvojčeti peklo na zemi. Je totiž dcerou německého vojáka, a tak nepatří mezi vítané návštěvníky malebné krajiny. Uvidíme, co bude založeno na realitě, a co si autoři domyslí. Stejně jako minule použijí pro hru skeny reálných budov a prostředí, jejichž sílu opřou o vybroušený soundtrack a dokonalý zvuk.

První ukázka je tajemná a láká spíše na horor. Na více informací je čas. K vidění nedojde dříve než příští rok. Navíc v tuto chvíli není ani jisté, že Martha is Dead na konzolích skutečně bude. Nicméně partnerství s vydavatelem Wired Production dává naději, že nás hra nemine.