Blackguards: Definitive Edition potěší milovníky RPG v létě

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 13.3.2016, 14:26

Publikováno: 13.3.2016, 14:26

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3285 článků

Slyšte příběh o psanci, jenž se po křivém obvinění z vraždy vydává na dlouho cestu, aby se pomstil těm, kteří na něm vykonali zradu. Jeho touha po odplatě ho přivádí až do země zvané Ascania. Ta je rájem všemožných kriminálních živlů, v jejichž stínu žijí dobrodruhové s temnou minulost. Náš hrdina, můžeme-li ho tak nazvat, musí být na pozoru nejen před chladnokrevnými lovci hlav, ale také před tajemným Bohem, který pomalu Ascanii utápí do své moci.

Tato dějová linka není z nějakého televizního seriálu, ale z tahového RPG Blackguards, které v Definitive edici uvidíme na konzoli Xbox One toto léto. V roli již zmiňovaného vyvržence budete cestovat napříč fantasy světem, kde poslední nadějí je spodina lidské společnosti. Ať se rozhodnete hrát jako lovec, válečník nebo mág, vždy budete mít k dispozici široký výběr dovedností a kouzel, které vám pomohou vytvořit ideální postavu.

Pokud se rozhodnete ke koupi, můžete se těšit na více jak 180 bitevních map nebo na komplexní bojový systém plný funkčních objektů a pastí, ve kterém můžete počítat také s upravitelnými společníky. Herní doba bez problémů přesáhne 60 hodin, během nichž se skrze hlavní a vedlejší úkoly budete brodit rozsáhlým příběhem, kde každé rozhodnutí má dalekosáhlé následky. Samozřejmostí je DLC Untold Legends, které bude součástí edice. Než tvůrci vydají novější video, můžete se podívat alespoň na starší trailer.