Blizzard s novou posilou chystá remake Diablo II

Autor: tonyskatePublikováno: 25.1.2021, 8:01

Publikováno: 25.1.2021, 8:01

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5074 článků

Studio Vicarious Visions vám nemusí v první chvíli znít povědomě, ale podílely se třeba na sérii Skylanders a především za skvělými remaky Crash Bandicoot N. Sane Trilogy a Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. Přes víkend jsme se dozvěděli, že byli v rámci společnosti Activision Blizzard přesunuti od Activisionu k Blizzardu a budou se plně věnovat jejich projektům.

Jistě vás zajímá, na čem bude tým v novém působišti pracovat. S touto informací přispěchal letitý insider Jason Schreier. Podle něj už Vicarious Visions spolupracovaly s Blizzardem od loňského roku na sérii Diablo, a to včetně remaku kultovní Diablo II. Na remaku prý pracoval jeden z hlavních týmů Blizzardu, ale pro chabě přijaté Warcraft III: Reforged (bohužel pouze na PC) došlo k šoupání figurek.

Blizzard Entertainment momentálně také pracuje na Diablo IV a Overwatch 2, ale řekli bychom, že remaku druhého Diabla se dočkáme ještě před nimi.

14. 06. 2021 • p.a.c.o0

E3 2021: Diablo II Resurrected hlásí příchod

Jedním z překvapivých titulů, které se objevily na konferenci MS a Bethesdy, bylo oznámení vzkříšení dvacet let staré klasiky, Diabla II. Zlo přežilo a tak se s ním bude třeba opět vypořádat a to na konzolích Xbox One a Xbox Series. Všichni démoni nás na férovku pozvou 23. září, kdy hra dorazí. Ještě předtím, než vyjde její plná verze, otevřou se pro vyvolené (rozumějte ty si předobjednávkou) na krátký okamžik...

»
20. 02. 2021 • HusekD0

Diablo II: Resurrected dorazí na Xbox

Společnost Blizzard Entertainment nám s vývojáři z Vicarious Visions představili na BlizzConline 2021 Diablo 2: Resurrected. Tento plnohodnotný remake bude obsahovat veškerý obsah jak ze základní hry, tak i z datadisku Lord of Destruction. Hráči tak nebudou o nic ochuzeni a budou se moct vydat do temných kobek se všemi hrdiny z původní verze. Tentokrát si jí budete moct vychutnat s 3D vykreslováním, dynamickým osvětlením, vylepšenými animacemi a v rozlišení 4K. Pokud si budete chtít...

»