Bondovka od tvůrců Hitmana by mohla být trilogií

Autor: tonyskatePublikováno: 26.1.2021, 13:02

Publikováno: 26.1.2021, 13:02

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5612 článků

Dánské studio IO Interactive minulý týden vydalo akci Hitman 3, čímž uzavřeli ságu World of Assassination, a holohlavý zabiják s kódovým označením 47 si teď dá zaslouženou pauzu. Většina vývojářů se tak začne soustředit na Projekt 007, který oznámili už loni. Nový titul si samozřejmě vezme na paškál Jamese Bonda neboli agenta 007. V nedávném rozhovoru Hakan Abrak, spolumajitel IO Interactive, řekl, že hra je ještě roky vzdálena, ale můžeme se těšit na napínavé mise, automobilové honičky a výrazné padouchy, kteří nesmí chybět v žádné bondovce.

Opětovně také potvrdil, že hra bude původním příběhem a nebude tedy inspirována ani jedním ze 24 filmů s agentem 007. Tvůrci totiž chtějí od základů vytvořit vlastní svět s Jamesem Bondem s vlastním příběhem a je pro ně nesmírné důležité, aby postavu 007 vystihli správně. Důkazem toho budiž i to, že by se z této hry mohla snadno stát trilogie, ačkoliv bude samozřejmě záležet na úspěchu první hry. Pokud se ovšem vydaří, rozhodně bychom se dalším dílům nebránili. Dobrá herní bondovka už na trhu totiž schází zatraceně dlouho.

Poslední zajímavost se pak týká samotného studia IO Interactive, které momentálně čítá na 200 zaměstnanců a očekávají, že během následujících let jich budou mít dvakrát tolik, tedy přes 400 zaměstnanců. Bližší informace o projektu 007 v dohledné době určitě nečekejme a vůbec bychom se nedivili, kdyby se tak stalo až během příštího roku.