Březen 2021 a jeho hry zdarma

Publikováno: 23.2.2021, 16:59

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5701 článků

Snad nejste z her, které byly zdarma tento měsíc pro Games with Gold moc rozmlsaní, protože v březnu se opět vrátíme do tvrdé reality. Jednak je nabídka podstatně slabší a především nás opět čekají tradiční čtyři hry. Bonusová pátá hra tak byla výjimkou a nejspíše měla také trochu uklidnit rozhořčené fanoušky po chystaném zdražení, ke kterému nakonec nedošlo a ještě bude navíc Xbox Live Gold zrušeno pro free-to-play hry.

Jako první nás čeká taktická online střílečka Warface: Breakout, v níž se stanete dokonalým žoldákem zítřka a rozdáte si to s hráči z celého světa. Asi není překvapením, že jelikož se jedná o online hru, vyžaduje členství Xbox Live Gold, ale tak jinak byste tady ani nebyli. Druhým titulem bude frenetická a izometrická akce Vicious Attack Llama Apocalypse, která nabízí prvky roguelike a také kooperaci až ve 4 hráčích na jedné konzoli, abyste na to kosení hordy lam nebyli sami.

Ani na Xboxu 360 to není žádná hitparáda, zvláště v podobě dvacet let staré plošinovkové střílečky Metal Slug 3, která bude zdarma v první polovině března. Situaci na závěr trochu zachraňuje obchodní strategie Port Royale 3, ale je jasné, že tohle není zrovna žánr pro každého, zvláště na konzolích.