Časová exkluzivita akce Deathloop

Autor: tonyskatePublikováno: 17.11.2020, 15:14

Publikováno: 17.11.2020, 15:14

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5355 článků

Zatímco pokračuje proces akvizice Zenimax Media a Bethesda Softworks společností Microsoft, je třeba ctít dříve uzavřené dohody. Na mysli máme samozřejmě chystanou střílečku Deathloop zasazenou do časové smyčky. Prvotní představení hry nás nadchlo více, ale snad se nakonec tvůrci Dishonored překonají a případně se vrátí ke své oblíbené značce. Deathloop vyjde 21. května na PC a Sony a jak prozrazuje přiložený trailer, na jiné konzole hra zamíří až rok po vydání, takže bychom se jí na konzolích Xbox měli dočkat v květnu 2022, a to samozřejmě hned v předplatném Xbox Game Pass.

Shodná situace nejspíše také nastane u akční adventury Ghostwire: Tokyo od Tango Gameworks, tedy autorů The Evil Within. Ta zatím nemá stanoveno datum vydání kromě obsáhlého příštího roku, ale je velmi pravděpodobné, že i tady bude platit roční časová exkluzivita a poté by hra vyšla na Xbox Series X/S a samozřejmě by díky akvizici zamířila hned do nabídky Xbox Game Pass.

UPDATE: Jelikož byla hra odložena, počítejte s jejím vydáním na Xbox v září 2022.

10. 06. 2019 • tonyskate0

E3 2019: Deathloop od tvůrců Dishonored

Musíme uznat, že letošní konference společnosti Bethesda byla z hlediska obsahu velmi vydařená a druhou zbrusu novou značkou je titul Deathloop, za kterým stojí studio Arkane, jež má na triku výtečnou série Dishonored. Podobně jako u GhostWire: Tokyo, neznáme platformy, takže nejspíše obě hry byly oznámeny trochu předčasně a chystají se až na next-gen.

»