Červenec 2021 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 29.6.2021, 17:01

Publikováno: 29.6.2021, 17:01

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5604 článků

Už několik jsme tento rok psali, že to s hrami zdarma Games with Gold není žádná hitparáda, ale příští měsíc nám když už nic přijde poměrně pestrý. Snad si tedy každý něco vybere a jinak to jistí předplatné Xbox Game Pass.

Zkraje července můžete navštívit nádherný mimozemský svět plný záhad a nebezpečí v dobrodružném titulu Planet Alpha, který vám navíc umožní manipulovat s časem dne, což proměníte ve svou výhodu. V polovině měsíce se pak můžete těšit na třetí díl ze zavedené série, která si úspěšně dělá legraci z dějin. Rock of Ages 3: Make & Break vás uvrhne do role koule a dalších tvarů, s níž musíte překonat překážky a zlikvidovat významné historické postavy. V případě obrany pak musíte vhodně rozmístit jednotky a zblokovat kouli nepřítele.

Nasraná veverka Conker s prořízlou pusou je jednou z mnoha postav, která vznikla ve studiu Rare. Fanoušci už leta žadoní alespoň o remake, ale momentálně si musí vystačit s původní hrou Conker: Live & Reloaded a užít si tak akční plošinovku s nezvyklým příběhem i postavami. Posledním titulem pak měla být kolekce klasických arkádovek Midway Arcade Origins, ovšem podle twitteru Xbox CZ dostaneme vodní závody Hydro Thunder Hurricane a dle našeho skromného názoru jsme na tom dost možná i vydělali. Řádné pokračování kultovních závodů nabízí tratě plné zkratek, čluny s raketovým pohonem a hned několik herních režimů včetně multiplayer až pro 4 hráče na rozdělené obrazovce jedné konzole.

08. 09. 2018 • Lukáš Urban0

Recenze: Planet Alpha

Není mnoho žánrů, u kterých bych se zachoval jako kleptoman. Ačkoliv na to tedy nejsem příliš hrdý a vlastně to není ani trochu profesionální. Slabost pro plošinovky z bočního pohledu je letitá a pramení v době, kdy se instalatér rozhodl zahodit hasák a jít zachraňovat princezny. A i když se poslední léta přikláním spíše k surrealistickým depresím s omezenou paletou barev, nepohrdnu ani avatarovským světem, kde se rozvernému umělci rozlily barvy. A právě sem...

»