Červenec 2022 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 28.6.2022, 17:10

Publikováno: 28.6.2022, 17:10

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5523 článků

Prázdninové měsíce bývají na hry zdarma Games with Gold sice slabší, ale letos to zatím vypadá na ucházející nabídku, která zaujme alespoň svou rozličností, takže snad si členové Xbox Live Gold vyberou.

Začneme dobrodružnou oddechovkou Beasts of Maravilla Island, v níž se ujmeme role mladé fotografky, která zkoumá kouzelné ekosystémy tohoto ostrova, aby objevila jeho jedinečné bytosti, zjistila jejich návyky a především je vyfotila. Druhým titulem bude logická hra Relicta z pohledu první osoby, která vám naservíruje fyzikální hádanky, jejichž řešení bude spočívat v kreativní kombinaci magnetismu a gravitace. Je to totiž jediný způsob, jak zachránit život vaší dcery a váš výzkum může ovlivnit i osud celého lidstva.

Příznivci strategií si pak na Xboxu 360 a novějších konzolích mohou vybudovat vlastní zábavní park v Thrillville: Off the Rails, při čemž ocení více než 40 různorodých miniher a neschází ani stovka misí ke splnění. Akční RPG Torchlight asi není třeba představovat a fanouškům Diabla už vůbec ne, ačkoliv zde navštívíte náhodně tvořené dungeony a půjdete pořád hloub a hloub, donekonečna hloub.