DALŠÍ HRY VE ZPĚTNÉ KOMPATIBILITĚ

Autor: Josef BrožekPublikováno: 3.11.2016, 20:26

Publikováno: 3.11.2016, 20:26

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Josef Brožek

Josef Brožek

Je autorem 748 článků

Nabídka her spustitelných na Xbox One v rámci zpětné kompatibility se nám dnes rozrostla o další titulu, o čemž informoval Larry Hryb, alias Major Nelson, na svém Twitteru. Jedná se o menší hry a jen jednu větší, ale i tak by nám některá z nich určitě mohla udělat radost. Ode dneška je tak možné hrát Blue Dragon a Limbo v rámci zpětné kompatibility, takže jestli nějakou hru máte zakoupenou v rámci Xbox 360, ale už se vám kvůli tomu nechce vyndavat z krabice, klidně si můžete zahrát na Xbox One. Co nevidět by mělo dojít i na větší hry, po kterých hráčská komunita prahne již delší dobu, tak snad to nebude trvat nepřiměřeně dlouho.

01. 08. 2023 • tonyskate0

Everspace 2, Broforce Forever a další brzy v Game Pass

Přes léto nám nabídka předplatného Xbox Game Pass trochu skomírá a v první polovině srpna nás vytrhne vlastně jen vesmírná pecka Everspace 2. Některé nezávislé kousky ovšem vůbec nevypadají špatně a v následujících týdnech dorazí také Texaský masakr motorovou pilou či dlouho očekávaný Starfield.

»
24. 11. 2014 • p.a.c.o0

Limbo a Thomas Was Alone dorazí na Xbox One

Hned dva nezávislé tituly obohatí herní nabídku Xbox One. Limbo bude dokonce součástí oslav ročního výročí Xbox One a tak bude pro ty, kdo si koupili konzoli ve 13 launch zemích k dispozici dokonce zdarma. Oficiální české distribuce se to nejspíš týkat nebude, stejně jako právě skončená akce s pozadím a filmy, nicméně kdo bude mít zájem, určitě si může zakoupit. Limbo bude v prodeji od 1. prosince. Thomas Was...

»