DayZ Xboxweb server restart #3

Autor: DandyCZEPublikováno: 19.11.2021, 16:05

Publikováno: 19.11.2021, 16:05

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 193 článků

Doba uzrála a další období na našem DayZ serveru je za námi. Aktuálně máme na serveru verzi 1.14. a v nejbližších očekáváme verzi 1.15. Za poslední tři měsíce se na serveru protočilo přes 43 hráčů, ale stále je to málo. Chtěli bychom se dostat hlavně na denní čísla, kdy na serveru najdete spoluhráče, ale také cíle.

Aktuální restart proběhne zítra 20.11. v 18:00 a vracíme se opět na základní mapu, která je součástí základní hry a je obsažena v XGP. Věříme, že tato věc pomůže s aktivitou hráčů, jelikož Livonia bylo placené DLC.

Restart přinese i několik herní úprav od posledního setupu. Mezi ty nejzajímavější bude patřit:

  • Pravidlo o stažené vlajce, která chránila základnu, po určité době nečinnosti spadne dolů a základně přestane být chráněna.
  • 1x za 14 dní bude speciální event o reklamní věci (vždy bude měsíční seznam akcí)
  • Střídání dne a noci bude upraveno, aby noc nebyla pouze 5% herního času, ale 20% – smysl tak dostanou i svítilny a další věci, které v aktuálním nastavení se nepoužívali.
  • Do základny bude možné se dostat rozluštěním ochranného zámku (kódu), to musí být, ale doloženo záznamem.
  • Vypnutý zaměřovač
  • Vybrané dny bude zapnut pouze pohled z první osoby, zejména u speciálních eventů

Co zůstává a bavilo vás:

  • PO/UT jsou chráněné dny, kdy se nesmí zabíjet jiní hráči
  • Základny jsou chráněny VZTYČENOU vlajkou a není možné využívat k proniknutí žádných triků (například s pomocí auta, dalších osob, chyby v postavení hradeb atd..).

Jelikož se snažíme do serveru přinést kombinaci PVP a PVE – uvítám v týmu pomocníky s kterými dokážeme přinést atraktivní nápady na vylepšení a stane se členem admin týmu.

Nakonec vzpomínka za aktuálním server a to pohledem na naše základny!

Přidejte se ke členům XboxWeb komunity na našem vlastním DayZ serveru.
Pro nejnovější informace z redakce a pokec nejen o DayZ se připojte na náš Discord

28. 03. 2023 • xkotv0

XKO TV #12

Těšíme se na jaro a někdo na hoře zase píchnul pytel se sněhem, takže máme spoustu času se dívat na video obsah a XKO TV si pro vás zase něco připravilo.

»
19. 04. 2022 • DandyCZE0

DayZ update 1.17 právě dorazil

DayZ dneska dostalo dalšího updejt a to pod taktovkou 1.17. Na ofiko server se jede od nuly, takže dnešní hra bude připomínat slet šortkařů, ale to nic nebrání tomu si pořádně zahrát. Samozřejmě kromě oprav různých věcí se dočkáme i přídavků. Na boj z blízka se nyní můžete vyzbrojit píchákem, ala kopí, na delší vzdálenost oceníte Longhorn pistol a k dispozici bude i puška CR-550 Savanna s kterou budete kosit vysokou se zavázanýma...

»
03. 03. 2022 • DandyCZE0

DayZ XboxWeb server vypínáme

Chtěl jsem poděkovat všem hráčům, kteří se v průběhu roku pohybovali na našem serveru. Celkově se registrovalo na 100 hráčů a na serveru se postupně vystřídalo 53 hráčů, bohužel se nám nepodařilo udržet stálou hráčskou základnu a tak server vypínáme. Kdo si oblíbil DayZ určitě se může podívat na ofiko servery, kam se půjdeme také někdy proběhnout. Jsem rád, že se podařilo vytvořit skupinu pravidelných hráčů, ikdyž to na Discordu...

»
09. 12. 2021 • SeedarCZ0

DayZ má další update 1.15

Není to tak dávno, co vývojáři z Bohemia Interactive vypustili do Chernarusi a Livonie největší update roku, kde změn bylo opravdu hodně. Nicméně stále na hře pracují, což dokazuje brzký update 1.15, a co obsahuje?

»
01. 10. 2021 • SeedarCZ0

Dayz Update 1.14 oficiálně spuštěn!

Toto není Chernobyl, ale Chernarus. Je to tak, jak jsme avizovali už v článku dříve. Bohemia Interactive si pro věrné fanoušky jedné z nejlepších kooperačních her současnosti připravila opravdu obsáhlý update. Jak Chernarus, tak i Livonii postihly jaderné útoky a obě města (nebo přinejmenším jejich určité části) jsou na dlouhá léta zamořeny radiací. Navíc, nedá se vyloučit další zamoření. Nikdo netuší, kde a kdy nepřítel příště udeří. Pro poslední přeživší ve hře...

»
05. 09. 2021 • SeedarCZ0

DayZ a update 1.14.

DayZ jako taková, je jedna z nejnáročnějších survival her vůbec. Ovšem dalších výzev není nikdy dost, a tak se do Chernarusi i Livonie přiřítila ke všemu ještě radiace. Na mapě by se tedy měly umístit stabilní lokace, kde bude třeba nosit ochranné pomůcky proti radiaci (zatím oznámeny obleky a maska). V těchto místech by se měla objevovat nejlepší kořist a na oficiálních serverech si na tyto místa vezměte sebou hojnou zásobu...

»
12. 05. 2021 • DandyCZE0

DayZ Xboxweb.cz Server #2

Máme za sebou zhruba měsíc hraní na našem serveru DayZ XboxWeb.cz, který se postupně vyvíjí. Aktuálně prošlo registrací 26 hráčů, a tak bylo nutné posílit původní počet slotů a z 10 jsme se dostali na 20. Jsem rád, že konečně je na serveru večer trošku živo a počet hráčů se přehoupl přes 10. Přes den je to ovšem spíše sólo jízda. Server se i změnil po stránce čistě na PVE na...

»
22. 04. 2021 • DandyCZE0

DayZ update 1.12 a náš server #1

Nový patch dorazil do DayZ a hra se nám dostala do verze 1.12. Změn na první pohled není tolik, ale pro nás je důležitější, že pracují na hlavních vlastnostech hry, a to je hratelnost. 

»