Deliver Us Mars v příběhovém traileru

Autor: p.a.c.oPublikováno: 26.8.2022, 17:15

Publikováno: 26.8.2022, 17:15

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 3252 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Další nový obrazový materiál nás tentokrát přenese na Rudou planetu, k níž se upínají oči nejednoho vizionáře a cestovatele vesmírem. Deliver Us Mars nám vezme právě sem a nejnovější trailer nechává nahlédnout do příběhové pozadí, které bude pohánět zdejší dění kupředu. Dozvíme se trochu více o komplikovaných motivacích hlavní hrdinky Kathy Johansonové pro cestu na Mars, o technologiích, které mají zachránit lidstvo a v neposlední řadě také o ztraceném otci, kterého bude chtít jen tak mimochodem najít a zachránit. Naše cesta začne na konzolích Xbox One a Xbox Series 2. února příštího roku.

12. 02. 2023 • Lindy0

Recenze: Deliver Us Mars

Do rukou se nám dostalo pokračování zajímavé hry Deilivery Us the Moon (2018), které nás zavede na Mars a bude pokračovat i v původním příběhu, který byl velmi okrajový a až s tímto dílem se autorům podařilo připravit slušný scénář. Pokud uvažujete o této hře, tak doporučuji kouknout na nějaký gameplay nebo ještě lépe si původní hru zahrát, ať je přechod co nejplynulejší a příběh máte v hlavě. Ale pojďme hezky postupně.

»
09. 01. 2023 • p.a.c.o0

Deliver Us Mars láká na vydání

Jsou to ještě tři týdny, než se vydáme pátrat na rudou planetu po našem otci a surovinách nezbytných pro přežití nejen naše, ale hlavně celého lidstva. Kathy Johanson se v něm po deseti letech od původního příběhu opět vydá na cestu do vesmíru a my ji samozřejmě budeme nápomocni. Aby nám čekání na vydání, které se uskuteční 2. února, pěkně uteklo, servírují nám vývojáři odpočítávací trailer. Ten nám ukazuje další...

»
14. 07. 2022 • p.a.c.o0

Deliver Us Mars a druhý vývojářský deníček

Putování na Mars má pro lidstvo hodně zajímavé kouzlo. Tak nějak ho považujeme za tu planetu, kam bychom se mohli odstěhovat, takže není divu, že ani herní zpracování nezůstávají pozadu. Další hrou s tématikou rudé planety bude Deliver us Mars, která se připomíná druhým vývojářským deníčkem. V něm se o něco podrobněji podíváme na příběhové pozadí hry nebo to, jak se tvořili pohyby herních postav.

»
06. 05. 2022 • p.a.c.o0

Deliver Us Mars v prvním deníčku

Po cestě na měsíc se pro nás chystá další dobrodružství. Jak název Deliver Us Mars napovídá, podíváme se tentokrát na Rudou planetu. V dalším díle chtějí vývojáři vyprávět o něco komplikovanější a dospělejší příběh, ve kterém nebude tak úplně jasné, co je vlastně zlo a co dobro. „Deliver Us Mars se soustředí na tým astronautů, kteří mají za úkol vyrazit na Mars, aby získali technologii, které by mohly oživit umírající planetu Zemi,“...

»