Do Chivalry 2 míří nový obsah

Autor: p.a.c.oPublikováno: 15.2.2022, 18:39

Publikováno: 15.2.2022, 18:39

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2881 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Středověké bitvy v propracovaném Chivalry 2 dají opravdu zabrat, ale ostřílení vojáci již jistě pokukují po nějakém novém obsahu. Ten jim servíruje nový update, který dnes dorazil. Nese název „House of Aberfell“ a přináší spoustu novinek. Tou největší bezesporu je The Raid on Aberfell, na kterém bude až 64 hráčů plnit týmové úkoly. Útočníci se budou muset vypořádat s vesnicí, obeliskem a nakonec zabít nebohé druidy. Obránci se jim v tom samozřejmě budou snažit zabránit.

Když už jsme zmínili druidy, ti jsou novou hratelnou postavu. Další novinkou v hratelnosti pro útočníky bude možnost ukrást prasata. Obě strany jistě také rády sáhnou po velkých úlech, jejichž hození mezi nepřátele také dokáže udělat paseku. Vývojáři závěrem dodávají, že je těší zájem hráčů o jejich hru a že House of Aberfell rozhodně není poslední aktualizací v tomto roce.

08. 12. 2022 • p.a.c.o0

Zimní update obsadil Chivalry 2

Další hrou, která se převlékla do zimního hávu, je Chivalry 2. Brnění rozhodně není kusem oblečení, které by bylo schopné během mrazivých dnů zahřát, ovšem v tomto případě se zahřeje bojem. Do hry byl přidán Campaign Pass, jehož prostřednictvím dostaneme bezplatné herní odměny. Ty se odemykají získáváním zkušenostních bodů, stejně jako prémiové odměny. Campaign Pass stojí 1000 herních zlaťáků, kdy jeho platnost není nijak omezena. Nová mapa The Assault on Thayic Stronghold nabídne...

»
18. 06. 2021 • p.a.c.o0

RECENZE: Chivalry 2

V nablýskané zbroji za srdcem krásné princezny, nehynoucí slávou v básních a půlkou království. Tak nějak idylicky jsem si vždycky představoval život ve středověku. Jak mi ukázalo Kingdom Come, tak úplně skvělé to nebylo, jelikož všechny zužovali nějaké patálie. Tím spíš, když se člověk, coby pěšák, dostal do nějaké hromadné bitvy. V herním průmyslu se pak najdou firmy specializující své hry právě na tuto soubojovou část.

»