EA PLAY 2018: Unravel Two oznámen a vydán

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 9.6.2018, 21:03

Publikováno: 9.6.2018, 21:03

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3284 článků

Tak takhle se to dělá. Bez velkých kliček kolem, studio zodpovědné za první díl plošinovky Unravel oznámilo na EA Play pokračování, které je okamžitě v prodeji. Kdo se nemůže dočkat, může jít klidně nakupovat a během stahování si dočíst novinku. Jelikož pokračování musí být velkolepější, původní Yarny dostal ještě bráchu rozdílné barvy. Hra se tak přesouvá do kooperační roviny, která je dobrovolná, neboť obě postavičky můžete ovládat i sami.

Druhý hrdina otevírá nové herní mechaniky, díky kterým je hraní tentokrát rychlejší, s větším zaměřením na akrobacii. Díky tomu se objeví komplikovanější hádanky a mnohem propracovanější level design. Chybět samozřejmě nesmí nepřátelé, před kterými je zapotřebí utéct. Vedle hlavní hry, v níž není opět nouze o emotivní momenty, najdete celou řadu vedlejších aktivit, jenž představují větší výzvu. Unravel Two je dostupný v obchodě Xbox Store, a to za 599 Kč. Majitelé EA Access si můžou jeho začátek vyzkoušet v rámci trialu.

29. 03. 2022 • waggon0

Xbox Weeks Deals – 29.3.2022 až 5.4.2022

Minulý týden jsem na tomto místě psal o tom, jak Microsoft a Epic pomáhají Ukrajině, zmiňoval jsme hlavně akci ve Fortnite, kde Epic ve spolupráci s Microsoftem (Sony bohužel chybí, což také o něčem vypovídá, že?) věnuje zisk z této hry na pomoc válkou zmítané Ukrajině. S radostí můžu oznámit, že částka k 25.březnu byla 70 milionů dolarů a není konečná, neb charitativní akce trvá do 3.dubna. Ruskou agresi odsoudil také Dmitry Glukhovsky, autor...

»
18. 01. 2019 • tonyskate2

Unravel Two v kolekci her EA Access

Kouzlená plošinovka Unravel, kterou s třesoucíma rukama představil Martin Sahlin ze studia Coldwood na pódiu EA Play, se loni dočkala překvapivého pokračování. Hra byla opět krátce před E3, ovšem tentokrát byla rovnou ve stejný den vydána, takže se fanoušci tohoto panáčka mohli pustit do nového dobrodružství, a to hned ve dvou. Unravel Two totiž představila kooperaci, takže jste se mohli vydat do nádherných lokací s kamarádem či sami za doprovodu umělé inteligence....

»
28. 06. 2018 • p.a.c.o4

RECENZE: Unravel Two

Na hraní mám nejraději skutečnost, kdy mohu poznávat nejrůznější světy a v nich prožívat nejrůznější dobrodružství. Některé příběhy a zážitky po dohrání vyblednou, jiné z nich člověku utkví v paměti a rád se k nim vrací. Zejména se to podaří v případě, kdy prožijeme něco jiného, zvláštního nebo s výraznou grafickou stylizací, která celek odliší od zbytku herní produkce.

»