Fall Guys: Ultimate Knockout obsadí Xbox během léta

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 18.2.2021, 15:15

Publikováno: 18.2.2021, 15:15

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3226 článků

Tak konečně už i my. Sice mezi posledními, ale přeci jen se dočkáme multiplayerového hitu Fall Guys: Ultimate Knockout, který už nějaký ten čas okupuje okolní herní platformy. Přestože Fortnite je na poli online her stále králem, boubelaté postavičky si poměrně rychle získaly srdce miliónů hráčů, čímž se stávají podobným, i když prozatím mnohem skromnějším, fenoménem.

V jádru jde o princip battle royalu, tedy obehrát všechny ostatní a stanout jako poslední na herní ploše. Ve svém pojetí je však hra označována jako bumble royale, kde cosi jako fazolky musí vydržet zdánlivý chaos a najít cestu k vítězství. Barevná aréna Blunderdome je prošpikována nástrahami, díky nimž gameplay často připomíná televizní show Drtivá porážka a Takeshiho hrad. Hráči nejenom že se snaží sabotovat ostatní, ale navíc musí sami uhýbat pastem a rozpadajícím se levelům.

Pokud boji o korunu nevěříte, podívejte se na pár herních záznamů. Do vydání Fall Guys: Ultimate Knockout pro Xbox One a Xbox Series X|S ještě nějaký pátek zbývá. Prozatím ho máme čekat v polovině tohoto roku.