Grow Up, LEGO Piráti a další červencové hry zdarma

Publikováno: 27.6.2017, 17:07

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5456 článků

Červnová nabídka her zdarma byla opravdu výjimečná a bylo jasné, že překonat ji nebude možné. Škoda jen, že hry zdarma pro červenec jsou opravdu slabší, alespoň co se nabídky pro Xbox One týče. Zpočátku to bude pěkná 3D plošinovka Grow Up, kdy se jak o robot na mimozemské planetě bohaté na floru a faunu pokusíte sesbírat potřebné součástky pro opětovně sestavení jeho lodi. Druhým titulem pak bude novinky v podobě závodní plošinovkové záležitosti Runbow pro více hráčů, která na první pohled neoslní, ale některé hráče snad zabaví.

Na Xbox 360 je pak ale nabídka daleko zajímavější a obě hry si budete moci díky zpětné kompatibilitě zahrát taky na Xbox One. V první polovině měsíce nás čeká drsná akce Kane & Lynch 2: Dog Days, která sice neslavila takový úspěch jako původní díl, ale přesto se jedná o zajímavý titul do vaší sbírky. V polovině července si pak zahrajete Piráty z Karibiku v kostičkované podobě, a to ve hře LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game. Hra pokrývá první čtyři filmy (Prokletí Černé perly, Truhla mrtvého muže, Na konci světa a Na vlnách podivna) a stejně jako ostatní LEGO hry, i tato má svůj typický humor a zabaví vás na dosti dlouhou dobu.

26. 07. 2016 • p.a.c.o0

Grow Up dorazí v sprnu

Zajímavě a originálně vypadající hra Grow Up v hlavní roli s robotem BUDem se nás pokusí dostat 16. srpna, na kdy byl stanoven datum vydání. Úkol je přitom jednoduchý, opravit s pomocí klonovacího zařízení a létajícího společníka PODa svou vesmírnou loď. Těšit se můžeme na celou řadu možností, díky nimž budeme postupně nechávat růst otevřený svět. Jak to bude vypadat v praxi si můžete prohlédnout na traileru z letošní E3.

»