Hellblade 2 či Fable na E3 nečekejte

Publikováno: 2.6.2021, 16:12

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5456 článků

Je nám jasné, že se s blížícím E3 hůře krotí očekávání, ale přesto radíme mít je na uzdě, a to zvláště v případě loni oznámených her. Na konferenci Xbox & Bethesda Showcase, která se uskuteční v neděli 13. června od 19:00, totiž nejspíše neuvidíme Hellblade II, Fable, State of Decay 3 a už vůbec ne Perfect Dark. Objevily se sice náznaky, že bychom mohli spatřit akční RPG Avowed od Obsidianu či alespoň teaser nebo vývojářský deníček pro Senuino další dobrodružství, ale jinak jsou insideři dosti skeptičtí.

Jelikož je většina zmíněných her ještě vzdálena, více pozornosti tak dostane Starfield, Microsoft Flight Simulator, Halo Infinite a doufejme, že i spekulovaná Forza Horizon 5 a další doposud neoznámené tituly jako třeba projekt Typhoon od externího studia nebo upírský Omen od autorů Dishonored. Nebudou chybět ani různé menší či partnerské tituly, ovšem nemusíte se bát, že bychom herně strádali. Pokud by na podzim vyšlo „jen“ Halo, Forza a nezávislé exkluzivity, Microsoft v zájmu udržení předplatitelů pro Xbox Game Pass jistě zajistí nějaké pěkné tituly od třetích stran.

Každopádně skutečnost, že některé z her vynechají E3, ještě neznamená, že je během letošního roku neuvidíme. V srpnu se koná gamescom a na listopad jsou pak v plánu oslavy k 20. výročí Xboxu. Tak či onak, abyste předešli zklamání, vždy je lepší svá očekávání krotit a třeba pak budete i překvapeni.

22. 09. 2022 • Lukáš Urban0

Xbox Rádce: Nastavujeme konzoli s mobilem

První zapnutí konzole patří mezi ty nejkrásnější okamžiky, které hráč může začít. Tedy až do chvíle, než na něj vyskočí úvodní nastavení, jehož proces se může pořádně protáhnout. Víte, že si tuto povinnou štaci můžete zpříjemnit pomocí mobilního telefonu, který vám s úvodním vstupem do konzole pomůže. V dnešním vydání XKO Focus se na postup podíváme, protože si jím projdete nejenom jako úplní nováčci, ale také jako ostřílení hráči při přechodu na...

»
22. 09. 2022 • tonyskate0

Zářijová aktualizace pro konzole Xbox

Po delší době tady máme obsáhlejší systémovou aktualizaci pro konzole Xbox. Novinky se týkají knihovny her a nových možností co se týče úložiště a instalace her. Zapomenout nesníme ani na změnu tlačítka Xbox na ovladačích Elite Series 2 či třeba potlačení hluku, které je nově dostupné i na Xbox One.

»
19. 09. 2022 • tonyskate0

Bližší představení Xbox Elite 2 Core

Představení dostupnější verze profi ovladače Xbox Elite Series 2 Core provázejí spíše rozporuplné reakce, jelikož při dokoupení kompletní sady komponentů, se cenově dostane o něco výše, než stojí tradiční verze ovladače se vším všudy. Každopádně si níže můžete pustit video, které shrnuje všechny zásadní informace o ovladači včetně jeho plánovaného uvedení do Xbox Design Labu.

»
15. 09. 2022 • tonyskate0

Propojte ovladač Xbox s telefonem

Hraní přes cloud bude v době, kdy už mobilní připojení pojede pořádně naplno, zásadní komoditou herního průmyslu, čehož si je Microsoft vědom. Proto nám už nějaký ten pátek servíruje vlastní cloudové hraní Xbox, které si nejlépe vychutnáte, když k telefon připojíte svůj ovladač. Jak to udělat a případně hrát s ovladačem i skrze vzdálené hraní, se dozvíme v jednom z videí od týmu Xbox CZ.

»
14. 09. 2022 • tonyskate0

Další tipy a triky pro Xbox Series X|S

Pomalu se blíží druhé výročí konzolí Xbox Series X|S a je dost možné, že už máte vše parádně nastaveno, ale třeba vám unikly některé vychytávky. Právě na ně se zaměřuje herní pořad Xbox CZ. Možná prvně uslyšíte o HDMI-CEC pro současné ovládání televize anebo třeba propojení účtu s ovladačem, abyste byli přihlášeni právě ke svému účtu. Ocenit můžete i síťový přenos, pokud se teprve chystáte na novou generaci a nechce se...

»
08. 09. 2022 • Lukáš Urban0

Nový ovladač Xbox Elite Series v XKO Focus

Máme radost, když naše týdenní videa tematicky navazují. A díky včerejšímu oznámení můžeme plynule přejít od možností gamepadu z minulého videa k novému ovladači řady Elite Series 2, který nese označení Core a obléká bílou barvu. Co ovladač nabídne, co mu naopak bude chybět, kdy ho dostaneme do ruky a bude za to vůbec stát? Na většinu základních dotazů vám odpovíme v novém videu XKO Focus.

»
08. 09. 2022 • tonyskate0

Zářijová aktualizace pro Xbox

Systémové aktualizace konzolí Xbox nadále pokračují, ačkoliv už se jedná spíše o symbolická vylepšení, ale jistě se najdou hráči, kteří je ocení. Zatím poslední update přináší dvojici novinek v podobě potlačení hluku v párty chatu a možnosti spustit hru ze sdíleného záznamu.

»
07. 09. 2022 • tonyskate0

Už brzy si navrhneme vlastní Xbox Elite 2

Microsoft dnes představil osekanou verzi ovladače Xbox Elite 2, pochopitelně za nižší cenu, ale tuto zprávu bychom chtěli věnovat blížícímu se rozšíření služby Xbox Design Lab. Dojde totiž konečně na to, na co spousta hráčů čekala. Součástí XDL se totiž stane i vyspělý ovladač Xbox Elite 2 v dostupnějším provedení, takže si jej po letech čekání budete moci barevně upravit leč bez pádel. Více zatím nebylo prozrazeno, snad jen, že...

»