Horor Layers of Fear v Xbox Game Preview

Autor: tonyskatePublikováno: 23.10.2015, 14:41

Publikováno: 23.10.2015, 14:41

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5006 článků

Program Xbox Game Preview, v rámci kterého vydávají nezávislý vývojáři své nedokončené tituly, aby získali předčasnou odezvu od hráčů, finance na budoucí vývoj či dokončení hry, se dnes rozrostl o nový kousek. Je jím psychedelická hororová adventura Layers of Fear od studia Bloober Team. Hra pojednává o duševně chorém malíři, který zešílí při tvorbě svého životního díla.

Navštívíte dům, který se bude neustále měnit, když vrstvu po vrstvě odhalíte vize, obavy a hrůzy, které sužují hlavní postavu. Taktéž naleznete pečlivě vytvořené osobní předměty, které vám odhalí jeho temnou minulost. Pokud ale strach překonáte, podaří se vám dokončit mistrovské dílo.

Titul se silně inspiruje legendárními malbami z předchozích století a architektura a dekorace pak vycházejí z 19. století. Momentálně je hra Layers of Fear dokončena asi ze 75 procent, takže mějte na paměti, že je ještě stále ve vývoji. Hru si můžete pořídit za 259 Kč, čímž si současně předplatíte i její finální verzi, která může být po vydání dražší.