Horor S.W.A.N.: Chernobyl Unexplored

Autor: olishuPublikováno: 6.1.2022, 13:00

Publikováno: 6.1.2022, 13:00

Sociální sítě

O autorovi

olishu

Je autorem 55 článků

S.W.A.N.: Chernobyl Unexplored je sci-fi FPS logická hororová hra, která se odehrává několik měsíců po havárii jaderné elektrárny v Černobylu. Zúčastněte se výzkumné expedice a buďte jedním z prvních lidí, kteří se od havárie reaktoru dostali do ústavu. Zažijte věci, které jdou daleko za hranice lidské představivosti. Postavte se nebezpečí uzamčenému za dveřmi zařízení. Najděte dalšího účastníka expedice a odhalte nelidská tajemství profesora Kajdanovského — zakladatele zařízení.

Dne 26. dubna 1986 došlo ke katastrofálnímu neštěstí. V černobylské jaderné elektrárně došlo k poruše čtvrtého reaktorového bloku, což vedlo k výbuchu a radioaktivnímu zamoření rozsáhlého území.

Na začátku února 1987 – devět měsíců po katastrofě – tým vědců z Moskevského fyzikálně-technického institutu obdržel signály, které dokazovaly existenci lidí pohybujících se v dříve evakuované oblasti. Byly také objeveny různé nevysvětlitelné anomálie.

Ukázalo se, že signály pocházejí z institutu S.W.A.N, který se nachází nedaleko města Pripjať. Jeho název pochází ze zkratky Syndrom Without A Name — označení pro skupinu příznaků, které se nevyskytují u žádné známé a katalogizované nemoci. Zařízení provádělo výzkum dosud nevídaných a znepokojivých neurologicko-psychologických zdravotních stavů. Vědci se spolu se záchranáři rozhodnou vydat se do ústavu, aby místo prozkoumali a zachránili lidi, kteří jsou uvnitř pravděpodobně stále naživu…

Hra S.W.A.N.: Chernobyl Unexplored od vývojářů Volframe vyjde 26. ledna na konzole Xbox One a Xbox Series X|S a už nyní máte možnost si hru z obchodu Microsoft Store předem stáhnout.

14. 01. 2022 • olishu0

Vesmírná Operace Zeta

Velká bitva s kódovým označením „Operace Zeta“ byla prohrána. Vaše loď je v troskách a vy musíte jednat rychle, abyste posbírali všechny součástky a opravili loď dříve, než bude válečná zóna zcela zničena nepřátelským laserem smrti. Hrajte a odemkněte si 13 hratelných postav od vesmírných opic až po rozpustilé slimáky, z nichž každá má svůj vlastní jedinečný soubor dovedností a výzev. Stejně tak si odemkněte nové schopnosti a vylepšení za...

»
14. 01. 2022 • olishu0

Aery – Dreamscape vám vstoupí do mysli

Ve hře Aery – Dreamscape hrajete za ptačího ducha, který může vstupovat do myslí jiných lidí a zkoumat jejich myšlenky, tajemství a představivost. Každý člověk má svůj vlastní imaginární svět a každý svět zajímavým a většinou abstraktním způsobem představuje myšlenky, obavy a ambice daného člověka.

»
13. 01. 2022 • olishu0

Spelunky 2 v Xbox Game Pass

Nasaďte si čelovku a sestupte zpět do nebezpečných jeskyní v pokračování oceňované roguelike plošinovky od tvůrce Dereka Yu. Seznamte se s novou generací průzkumníků, kteří se ocitnou na Měsíci a pátrají po pokladu a ztracené rodině. Spelunky 2 staví na jedinečných, náhodně vybraných výzvách, které z původní hry udělaly klasiku, a nabízí obrovské dobrodružství navržené tak, aby uspokojilo staré i nové hráče. Hru můžete prozkoumávat sami, hrát lokálně až se čtyřmi...

»
13. 01. 2022 • olishu0

Shadow Man Remastered

Původní hra z roku 1999 dostala remaster. Vývojáři z Nightdive Studios hru přepracovali a přidali dříve vystřižený obsah. Shadow man opět přichází a pronásleduje zločince ve světě duchů i ve světě skutečném. Je to posedlý muž s maskou voodoo na hrudi a čarami moci na zádech. Sleduje zlo od Liveside k Deadside, aby zastavil apokalypsu. Aby zachránil tvou duši.

»
13. 01. 2022 • olishu0

SNES RPG Rise of the Third Power

Rise of the Third Power je 16bitové RPG vyvinuté jako „milostný dopis slavným dnům konzolových RPG“ a je dlouho očekávaným dalším projektem studia Stegosoft Games, dvoučlenného nezávislého vývojářského studia, které stojí za hrami Ara Fell a Ara Fell: Enhanced Edition. Hra Rise of the Third Power, která byla poprvé odhalena v roce 2017, je návratem do éry SNES RPG s moderními vymoženostmi a kombinuje aspekty japonského i západního designu. Hráči...

»
12. 01. 2022 • SeedarCZ0

Forever Skies na konzole až v příštím roce

Nové polské studio vývojářů Far From Home, jehož velezkušený tým má na svědomí kousky jako Dying Light, Outsiders, Divinity Sin, Chernobylite, Zaklínače 3 a mnoho dalších, oznámilo svou první hru. 

»
12. 01. 2022 • olishu0

Hádanková hra Summertime Madness

Summertime Madness z dílny studia DP Games je logická hra pro jednoho hráče z pohledu první osoby. Hráč v roli malíře, který uzavřel dohodu s ďáblem, musí najít cestu zpět do reálného světa poté, co byl podveden a uvězněn do jednoho ze svých pláten. Ocitnete se na rozvíjejícím se ostrově. Jak budete zkoumat své okolí, ostrov se začne měnit. Objeví se loď, vyroste maják, každá záhada, kterou odhalíte, a hádanka, kterou...

»
12. 01. 2022 • olishu0

RPG plošinovka Demoniaca

Vstupte do temného a zákeřného světa inspirovaného klasickými plošinovkami z boku. Ve hře Demoniaca na vás čeká gotické „metroidvania“ dobrodružství. Everlasting Night, akční plošinovka, která kombinuje nádherné groteskní obrazy ponurosti se svůdným nádechem erotiky. Prozkoumávejte, bojujte, poznávejte nové přátele a snažte se pomstít těm, kteří vám přinesli nesnesitelnou bolest a ztrátu!

»