Medieval Dynasty

23. 9. 2022 Datum vydání Render Cube Vývojáři RPG české titulky Xbox Series X/S stažení hry
20. 10. 2023 • DandyCZE0

Medieval Dynasty Co-OP již brzy

Vím, že kdo má rád budovatelské hry a ještě z pohledu vaší osoby, tak už určitě vyzkoušel Medieval Dynasty, která nám na Xboxu už nějaký ten pátek leží.

»
25. 07. 2023 • Lindy0

Medieval Dynasty umožní hrát v kooperaci za muže i ženu

Autoři velmi očekávaného rozšíření „Kooperace“ do hry Medieval Dynasty vám umožní vybudovat reálnou rodinu. Do hry přidají hratelnou postavu ženy. Jelikož ve hře můžete plodit i potomky, bude zajímavé, jestli hratelné postavy mezi sebou budou moct mít tuto interakci. Budete hrát za ženu nebo muže?

»
27. 06. 2023 • Lindy0

Medieval Dynasty kooperace

Dnes pár novinek o kooperativním režimu ve hře Medieval Dynasty. Podle oficiálního teaser traileru bude kooperativní režim a mapa s názvem The Oxbow obsahovat novou hratelnou lokaci s novými postavami, památkami a vesnicemi. Kooperativní režim a mapa budou brzy uvedeny na naši konzoli. Vývojářské studio Render Cube oznámilo, že kooperativní režim je jednou z nejžádanějších funkcí hry od jejího uvedení na trh v roce 2020, a proto byl přidán jako...

»
14. 06. 2023 • Lindy0

Medieval Dynasty kooperace

Již před časem jsme vás informovali, že do této skvělé hry míří kooperace. Zatím ještě není celý proces u konce, ale její první část ano. Dneska se můžete juknout na trailer, který prozrazuje, že bude k dispozici i nová mapa. Už jste si hru vyzkoušeli v singlplayeru?

»
21. 04. 2023 • DandyCZE0

Medieval Dynasty na Xbox One

Stavitelé a budovatelé ze středověku se mohou radovat. Tím středověkem nemyslím, jejich již poměrně obstarožní kus hardwaru v podobě Xbox One, ale fakt, že hra Medieval Dynasty dorazila i na Xbox One a rovnou do Xbox Game Passu.

»
24. 11. 2022 • DandyCZE0

Medieval Dynasty v češtině!

Pokud jste se při vydání hry Medieval Dynasty marně snažili aktivovat češtinu, tak pro vás mám dobrou zprávu. Po updejtech už češtinu ve hře najdete, takže už vám nic nebrání v budování vaší středověké vesnice a splnění kampaňové linky.

»
08. 10. 2022 • DandyCZE0

Medieval Dynasty je na Xboxu!

Pokud máte rádi dobu dávno minulou, k tomu rádi stavíte a zároveň se snažíte přežít, tak zbystřete. Na Xboxu a rovnou v XGP vychází hra Medieval Dynasty, která vás hodí do role mladíka, který ztratil rodiče a vydává se hledat nový domov. Ten musí nejenom najít, ale vše si v něm udělat. Budete stavět, snažit se přežít, hledat úkoly za pár grošů a dřít bídu s nouzí, než se postavíte alespoň na kolena....

»