Hravé Vánoce a úspěšný nový rok!

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 21.12.2019, 12:45

Publikováno: 21.12.2019, 12:45

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3227 článků

Přesně před rokem si tonyskate povzdechl, že vám musí opět psát něco k Vánocům. A tak jsem mu letos rozvázal ruce a tuto milou činnost převzal. Ještě, než zahodíte pracovní mundůr a školní aktovky, věnujte mi tedy prosím pár minut, abych vám jménem celé redakce popřál k nadcházejícím svátkům.

Než tak udělám, poděkuji kolegům. Filip na nás i letos dohlížel okem zastřeným, a však svědomitým. Proto Jirka, Lukáš a má maličkost podávali standardní výkony na poli novinek, recenzí a drobných speciálů. Bez nich by web nebyl tím, čím je, tudíž jim z hráčského srdce vřele děkuji. Poklona patří i občasným externistům, z nichž nás definitivně opustila expertka (CryLineT) na neznámé hry a japonskou produkci. Tudíž všichni čtyři fanoušci těchto titulů mají právo smutnit.

Samotnému webu děkuji také. Jeho statika vydržela další rok a zbývá mu přát, aby následující měsíce odolával nepřízni našich životních i herních transformací. Někteří imaginární světy pozvolna opouštíme, jiní objevujeme kouzlo rodinného života a hrstka z nás prochází úplným restartem. Což se podepsalo na kanálu XKO TV, kterého pod stromečkem pravděpodobně čeká maximálně pan Hankey.

No a teď k vám. Tak trochu. Jak si budete užívat kouzelné Vánoce plné rodinných příslušníků, nekonečného obžerství a herních dýchánků s nadělenými dárky, ponoří se web do tradiční pauzy. Během příprav na oslavu končícího roku a návštěv známých, určitě oželíte naši aktivitu. Ono beztak nebude o čem psát, protože kouzlo vánoční si dopřejí i vývojáři. O víkendu vás čeká od tonyho ještě jeden výživný speciál. On se v nich nesmírně vyžívá a moje obvyklá speciálová činnost je beztak pasé. Možná mě mezi svátky zastoupí v určité míře druhý Lukáš, ale jen když ho letošní nadílka příliš nevyčerpá. A tak tentokrát nic neslibuji a nechávám rozhodnout náhodu s překvapením.

Mějte krásné Vánoce, bohatou nadílku hodnou vašich hráčských schopností a úspěšný nový rok!