Kingdom Hearts, Morrowind a další brzy v Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 10.6.2020, 15:13

Publikováno: 10.6.2020, 15:13

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5612 článků

Situace v Americe se už pomalu uklidňuje a svět se vrací do zajetých kolejí. Po menší pauze se tak dostáváme k novým přírůstkům, které už zítra a v dalších dnech obohatí nabídku předplatného Xbox Game Pass. Hned tento čtvrtek se můžete vydat zkoumat nekonečný vesmír v No Man’s Sky, zatímco fanoušci japonských her mohou sáhnout po dvojici kolekcí. Do předplatného totiž budou uvedeny tituly Kingdom Hearts HD 1.5 & 2.5 ReMix a Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue, které jsou směsí Final Fantasy a kultovních světů a postav od Disney. Ještě tento čtvrtek můžete také očekávat rogue-like záležitost Dungeon of the Endless.

Tím ovšem nová nálož nekončí a nesmíme zapomenout ani na The Elder Scrolls Online, jehož hráči si od zítřka díky předplatnému Xbox Game Pass mohou bezplatně zahrát obsáhlé rozšíření Morrowind a případně zavzpomínat na třetí díl kultovní série. Od 16. června si pak bude možné předinstalovat chystanou exkluzivní survival RPG Grounded od Obsidian Entertainment, která vyjde 28. července v rámci Game Preview. Zatím posledními přírůstky pak 18. června budou RPG Thronebreaker: The Witcher Tales s poutavou kampaní ze světa Zaklínače a The Bard’s Tale ARPG: Remastered and Resnarkled, v níž se jako sobecký potulný pěvec vydáte na pestré dobrodružství plné divokých lesů, řek, hradů, věží, tajných kobek atd.

Na závěr ještě připomeneme, že tyto hry Xbox Game Pass 15. června opustí:
Book of Demons (PC)
Everspace (Konzole & PC)
Resident Evil Revelations (Konzole)
Riptide GP: Renegade (Konzole & PC)
Riverbond (Konzole & PC)
Samorost 3 (PC)
Screamride (Konzole)
Superhot (Konzole & PC)
Supermarket Shriek (Konzole & PC)
The Last Door: Season 2 (PC)
The Stillness of the Wind (PC)

13. 06. 2017 • Josef Brožek1

Recenze: The Elder Scrolls Online: Morrowind

Musím se přiznat, že recenzovat The Elder Scrolls Online pro mě bylo jedno z nejtěžších aktivit tady na Xboxwebu. Hra totiž byla strašně dobrá, ale zároveň strašně špatná. Protože jsem ale optimista, snažím se vidět především to dobré, nicméně jak jsem hrál hru dál a dál, začal jsem zjišťovat, že je tady něco špatně, a to především systém komunity a k tomu všemu nepřehlednost a složitost hry, která se dalšími DLC jen...

»