Koste duše mrtvých v Death’s Door

Autor: tonyskatePublikováno: 13.6.2021, 15:12

Publikováno: 13.6.2021, 15:12

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5612 článků

Když jsme zhlédli upoutávku na akční dobrodružství Death’s Door, vrátili jsme se o deset let zpět a vybavilo se nám léto 2011, kdy v rámci Summer of Arcade vyšla skvělá záležitost Bastion. Zmíněná novinka nabízí také izometrickou kameru a podobný styl i pojetí leč hraje na temnější notu. V Death’s Door jste vránou, která kosí duše mrtvých pro Smrt, což je sice trochu nudná práce, ale někdo ji dělat musí. Rutina je ovšem narušena, když je vám ukradena přidělená duše a musíte se za zoufalým zlodějem vydat do země nedotknuté smrtí, kde bytosti přežívají za hranicí života. Více už vám prozradí samotný trailer a my jen dodáme, že tohoto nádherného světa se vydáme už 20. července, kdy Death’s Door vyjde exkluzivně pro Xbox Series X|S a Xbox One.

06. 04. 2022 • tonyskate0

Nezávislá jedenáctka v Xbox Game Passu

Nabídka předplatného Xbox Game Pass skýtá nespočet velkolepých her, ovšem nachází se zde i spousta skvělých titulů od nezávislých vývojářů, které mohou snadno uniknout vaší pozornosti. Proto doporučujeme další video z produkce Xbox CZ, které představuje jedenáctku skrytých drahokamů v XGP včetně pecek jako Tunic, Darkest Dungeon, Death’s Door či třeba Spiritfarer.

»
10. 10. 2021 • HusekD0

RECENZE: Death’s Door

Vrány byly odjakživa symbolizovány jako zvířata, která se pohybují v blízkosti smrti. Ve hře Deaths Door šli vývojáři ze studia Acid Nerve ještě o krůček dál a udělali z vrány samotného smrťáka.  Není to pro vaši postavu nic výjimečného. Je to jen každodenní rutinní práce, u které nepočítáte s žádnými komplikacemi. Začátek vaší cesty se line v pochmurné, až noirové atmosféře. Přicházíte do práce za doprovodu krásné klavírní hudby a než se stihnete rozkoukat,...

»