Koukněte se na příběh pro Tekken 8

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 9.12.2022, 8:47

Publikováno: 9.12.2022, 8:47

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3219 článků

Street Fighter není jediný, který pomalu trénuje na blížící se zápasy. Do bojů, snad již brzy, promluví také další velká značka, kterou je Tekken. Pořadové číslo osm láká na příběhové pozadí a zároveň se snaží prodat přepracovaný vizuální háv a nové herní prvky. Pokud vás nezaujmou detailní postavy a emoce sálající z obrazovky, měly by vás navnadit dynamické herní prvky a poměrně zajímavá destrukce prostředí.

Tekken 8 slibuje zcela nový souboják agresivní taktiky, který je založený na systému Heat. Ten v příhodný okamžik spustí kombinaci speciálních útoků a tím může pomoci při odvrácení porážky. A kdo nás čeká? Opět staří známí Mishima a Kazama. Také jejich odvěký rodinný boj, jehož nitky se začnou rozplétat tam, kde v minulém díle skončily. Jednoduše bude to Tekken tak, jak ho máme rádi. Jen ještě lepší.

14. 09. 2022 • tonyskate0

Tekken 8 oznámen pro Xbox Series X|S

Společnost Bandai Namco přes noc oznámila bojovku Tekken 8 pro Xbox Series X|S. Tvůrci opět chtějí posunout laťku žánru a naplno využít výkonu konzolí nové generace. Osmý díl kultovní série naváže na děsivý zápas, který skončil porážkou Heihachi Mishima a vyústí tak v nový konflikt otce a syna, když se Jin Kazama postaví Kazuya Mishimovi, aby mu zabránil v ovládnutí světa. Další informace se dozvíme až časem. Stejně tak neznáme ani datum...

»