Limbo, Worms Rumble a další brzy v Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 23.6.2021, 16:41

Publikováno: 23.6.2021, 16:41

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5456 článků

Minulý týden jsme se během konference Xbox & Bethesda Games Showcase dočkali parádní nálože her v předplatném Xbox Game Pass. Dorazila například akce Yakuza: Like a Dragon, ale také další pecky od Bethesdy včetně Wolfenstein II: The New Colossus, DOOM (2016) či The Evil Within 2. A teď je načase připravit se na další kousky.

Už dnes jsou dostupní červíci Worms Rumble, na které jsme si museli chvíli počkat, ale teď vychází jak na Xbox One, tak i Xbox Series X|S a rovnou si to zamířili do Game Passu. Ve čtvrtek se pak můžete těšit na povedené závody Need for Speed: Hot Pursuit Remastered (24. června) v Xbox Game Pass Ultimate s EA Play. Hned 1. června se pak můžete těšit na broučí dobrodružství Bug Fables: The Everlasting Sapling a párty hit Gang Beasts. Ve stejný den také dorazí upíří strategie Immortal Realms: Vampire Wars a také kultovní hit Limbo.

14. 04. 2019 • p.a.c.o4

RECENZE: Gang Beasts

Šílená, bláznivá, bizarní, divná. I takové hry se dají najít v portfoliu nejrůznějších vývojářů. Co se jim nedá upřít, je nápad a snaha šokovat či nabídnout netradiční zážitek. To pak vznikne simulátor chleba, hrajete za kozu, valíte se světem coby kamenná koule, operujete v jedoucí sanitce nebo ovládáte roztodivné hrdiny. Někdy se úspěch dostaví, jindy ne, někdy vznikne hra dobrá pro párty, jindy si člověk vystačí sám.

»