Metal Hellsinger, Train Sim World 3 a další brzy v Game Passu

Publikováno: 6.9.2022, 15:09

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5600 článků

Je pravda, že v polovině září opustí Xbox Game Pass poměrně hodně her včetně A Plague Tale: Innocence, ovšem také se tento měsíc dočkáme pěkných novinek, takže snad se to vyváží a některé hry budou dokonce dostupné už dnes večer. Už minulý týden jsme se pak dočkali GRID Legends a nezapomínejte ani na exkluzivitu Grounded, která dorazí v plné verzi 27. září.

Začněme právě dnešními novinkami. Ta první potěší všechny strojvůdce, protože Train Sim World 3 je ve standardní edici dostupný pro předplatitele, zatímco hráči, co si zaplatili za edici Deluxe, už vyrazili ze stanice v pátek. Disney Dreamlight Valley pak potěší všechny malé hráče i jejich rodiče, aby je měli v chladnějších dnech čím zaměstnat. V pohádkovém údolí vás budou čekat dobře známé postavy, které potřebují vaši pomoc při vysvobození ze snového hradu.

Nečekaným přídavkem bude také rytmická střílečka Metal: Hellsinger (15. září), kde bude pochopitelně metal hrát podle toho, jak se vám bude dařit kosit démony. Hudební výběr je pak skutečně špičkoví, protože v něm vystupují zpěváci kapel jako Lamb of God, Arch Enemy, System of a Down či Dark Tranquillity. Taktéž dorazí zvířecí superhrdinské dobrodružství DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace (13. září).

Ve stejný týden pak bude ještě následovat extrémní parkovací záležitost You Suck at Parking (14. září), kde se musíte prohnat stovkou úrovní, vyhnout se překážkách a včas zaparkovat na žádaném místě. O den později dorazí Despot’s Game (15. září), rogue-like taktická hra, kde své týmy vybavíte a obětujete v procedurálně tvořených dungeonech.

16. 08. 2022 • p.a.c.o0

Train Sim World 3 vyjde v září

Novou evoluci ve vláčkovém světě chystají vývojáři z Dovetail Games pro třetí díl svého Train Sim World. Soustředí se nejen na ještě větší důraz na realismus hry, ale nabídnou také možnost používat doplňky z druhého dílu, což vzhledem k jejich počtu zaručí nejen hromadu obsahu, ale pro mnohé také značnou finanční úsporu. K tomu se můžeme těšit na lepší systém nasvětlení a nové efekty počasí jako bouřky, sněhové bouře nebo listy na kolejích. S tím...

»
10. 08. 2022 • DandyCZE0

Train Sim World® 3 přijede 6. září

Milovníci železnic si mohou odfouknout trošku páry a plně se soustředit na 6. září, kdy na naše monitory přijede již třetí pokračovaní oblíbené železniční hry s názvem Train Sim World® 3.

»