MotoGP 22 dorazí v dubnu

Autor: p.a.c.oPublikováno: 24.2.2022, 18:45

Publikováno: 24.2.2022, 18:45

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2881 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Ani letos nebude chybět další díl nekonečného závodního seriálu MotoGP. Nejnovější ročník s číslovkou 22 přinese kompletní sezónu pro aktuální rok, ale nezůstane jenom u ní. Ve speciálním herním módu Season 2009 prožijeme legendární sezónu roku 2009. Tu doprovodí speciální dokumentární pořad, jímž nás provede dokumentarista Mike Neale. Co se herní náplně týče, podíváme se na ikonické momenty této sezóny a potkáme legendární jezdce v čele s Rossim, Pedrosou, Stonerem a Lorenzem.

Pro nováčky série je přichystán přepracovaný tutorial, který by jim měl co nejvíce usnadnit start do jejich motocyklové kariéry. Veteráni si v něm naopak budou moct dobrousit svůj styl. Mezi další novinky bude patřit adaptivní systém obtížnosti, nové animace jezdců, detailnější povrch tratí nebo oblasti depa. Zapomenout nesmíme ani na vylepšený systém opotřebení pneumatik, vliv teploty na brzdy a pneumatiky nebo další změny. Úvodní oznámení doprovází trailer a závěrem ještě musíme doplnit, že to MotoGP 22 odstartují 21.dubna na Xbox One a Xbox Series.

21. 04. 2022 • HusekD0

RECENZE: MotoGP 22

Italská společnost Milestone nás pravidelně zásobuje svými závodními tituly. Minulý měsíc jsme vám v recenzi představili páté pokračování ze série Monster Energy Supercross, jenž si od nás odneslo velmi kladné hodnocení. Pokud ale při závodech dáváte místo prachu a bláta přednost rozpálenému asfaltu, tak jsme právě pro vás nyní připravili podrobný rozbor krále jednostopého motoristického sportu v podobě licencované hry MotoGP 22. Letošní ročník sebou přinesl spoustu zajímavých novinek a...

»
18. 04. 2022 • Lukáš Urban0

XKO Play na jedné stopě

Asi se stane zvykem, že náš pořad budou vyplňovat spíše malé, nezávislé hry. Minimálně po dobu jara a nejspíš i léta, kdy se velké značky krčí v ústraní a nechávají vyniknout ostatní. Otázkou pak jen je, zda je v nabídce cosi, co může vyniknout. Je na vás, si udělat úsudek anebo vzít za vděk novým ročníkem MotoGP, jehož jméno je v tomto díle XKO Play nejvíc slyšet.

»
15. 03. 2022 • p.a.c.o0

První gameplay záběry z MotoGP 22

Práce na nových motorkách jsou v plném proudu a již ke konci dubna si výsledné snažení vývojářů z Milestone budeme moct prohlédnout. Ještě než se tak stane, mají pro nás vůbec první gameplay záběry z MotoGP 22, které jsou ovšem trochu netradiční. Ukazují totiž zápolení dvou jezdců ve splitscreen režimu, což by však nemuselo vadit. Hra vypadá skvěle už v tomto módu, takže v klasické hře jednoho hráče by s...

»