MotoGP 23 bude pro každého

Autor: p.a.c.oPublikováno: 19.5.2023, 19:19

Publikováno: 19.5.2023, 19:19

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2955 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Chystané MotoGP 23 si pro nás připravilo novinky týkající se režimu kariéry a jezdeckých asistentů, protože cílem vývojářského studia Milestone je, aby si nejnovější ročník mohl naplno užít každý. MotoGP 23 nabídne řadu asistencí, včetně „systému neuronové pomoci“, který umožňuje začátečníkům zvládnout úskalí jízdy, k čemuž jim pomáhá pokročilý systém podpory umělé inteligence založený na technologii neuronových sítí. Ten bude jezdcům pomáhat se zrychlováním, brzděním a ovládáním.

A pokud chcete své jezdecké dovednosti ještě více zdokonalit, můžeme se vydat do MotoGP Academy, kde najdete podrobné popisy, které vás provedou úseky trati. V režimu kariéry budeme moci začít také na konci šampionátu Moto3, kde zvládnutí těchto strojů je mnohem snazší. Poté se můžete přesunout do Moto2 nebo se rozhodnout rovnou naskočit do plnokrevné MotoGP. Na výběr bude krátký kalendáři s 10 závody nebo  všech 21 kol světového šampionátu. Během naší kariéry narazíme na „zlomové okamžiky“, které určí, jakou cestou se vydáme dál.

Důležitým prvkem bude také naše pověst jezdce, na kterou budou reagovat fanoušci a soupeři prostřednictvím fiktivní herní sociální sítě. „Mít dobrou pověst je klíčové, protože ovlivňuje reakce ostatních jezdců a také cíle, které hráčům přidělí jejich tým. A pozor: jejich nesplnění vám může na konci sezóny vynést vyhazov!“, varuje Milestone. Více se dozvíme v novém traileru níže. MotoGP 23 vyjde 8. června na konzole Xbox Series a Xbox One.