Na severu Čech se objevila nová chemická sloučenina, nákup sekačky můžete zatím odložit

Autor: VoryPublikováno: 1.3.2021, 20:05

Publikováno: 1.3.2021, 20:05

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Vory

Je autorem 24 článků

„Je tohle reportáž z Xboxweb ligy?“, „Chemické sloučeniny?“, „Sekačky na trávu?“ Odpověď „ANO“ překvapí asi úplně všechny čtenáře dalšího pokračování XBL ozvěn. Vzpomínáte, kolik měli Litvínovští bodů po prvním hracím týdnu? Ne? Tak my vám to řekneme. Měli pouhé dva body za remízy s Hellish XI a XboxWeb Esport. O čtrnáct dnů později je situace v Severních Čechách výrazně lepší. Zdá se, že nejen chemický průmysl, ale i fotbal je na vzestupu! Toto všechno charakterizuje zcela nová sloučenina Ch3Pl9B. Když jsme se zeptali, o co přesně jde, dostali jsme jednoduché vysvětlení: Chemici 3 týden Plných 9 Bodů. Chemikům se tento týden bezesporu vydařil, jako dlouho žádný jiný. Devět bodů, skóre 10:1 a posun na čtvrtou příčku. Bravo! Ale pozor, nejen Chemici, ale i hráči XboxWebu bodovali naplno! A taky jim to střílelo. Tedy, aby se to asi nepletlo, tak mají ze třetího hracího týdne naprosto stejné skóre jako Litvínov, tedy 10:1. Takže? Bravo! Posun ze čtvrté příčky na druhou byl samozřejmostí.

Na úplném čele se pomalu, ale jistě, osamostatňují eKoVy, byť tento týden ztratili při remíze 0:0 s CCCPro esports. V příštím týdnu se v tomto ohledu nedá očekávat žádná změna, s úctou k soupeřům očekáváme tento týden od eKoVáků plný bodový zisk. Tuhle rozjetou mašinu asi nezastaví ani EFC Bohemia, Outsiders či Hellish IX. Ale ten další týden, to budou zápasy…, ale o tom až příště! Třetí příčka zatím patří Viktorce, která si po výprasku z předminulého týdne od lídra tabulky poradila se Severkou 1:0, byť byla ve druhém poločase pod velkým tlakem. S výhrou nad Outsiders počítali ve Štruncových sadech asi i vrabčáci na drátech vysokého napětí, ale prohra s XboxWebem v plánech manažera Dana určitě nebyla. Pokles na třetí příčku za svého přemožitele nemusí zatím nic znamenat, ale zdá se, že to v Plzni v této sezóně nešlape tak, jak jsme byli zvyklí. Teda minimálně v XBL. Protože v Evropě se Viktoriánům podařilo postoupit v prestižním VPG Esports Cupu mezi nejlepších osm týmu! To zaslouží slova uznání!

Šest, třináct, šestnáct! Takhle hluboko do spodku ligové tabulky zašlapávají soupeři „Travičku“! Ano, před čtrnácti dny jsme psali o dobrém startu FK Travička do této sezóny XBL po prvním týdnu umístění na šestém místě díky zisku šesti bodů. Už šest zápasů v řadě však Travičkáři nebodovali, navrch inkasovali hned 16 gólů, přičemž sami vstřelili pouze 3! Poslední místo je tak jasným vyústěním této špatné bilance. Co by poradil Béda Trávníček netušíme, ale hnojivo to určitě nebude a sekačky zatím také netřeba. O moc lépe se nedaří ani Outsider, kteří rovněž po slibném prvním týdnu posbírali v posledních šesti zápasech pouze 3 body za překvapivou výhru nad XboxWebem. Osm bodů, tedy jen o bod víc jak Outsider, nasbíral nováček soutěže, tým EFC Bohemia. Remíza s Poland Crew 2, těsná výhra nad Hellish IX a nakládačka od XboxWebu. To jsou poslední představení Bohemáků v XBL. V nadcházejícím týdnu je čekají dva souboje s týmy z čela celkového pořadí. Podaří se jim překvapit proti eKoVy a Severce? To uvidíme již zítra, respektive v neděli. Tým manažera Vesperaldoora se bude pravděpodobně soustředit zejména na zápas proti Travičce, protože tam se bude hrát tzv. o šest bodů.

Za zmínku určitě stojí, že Double Trouble pomalu šplhají tabulkou vzhůru. Ve třetím hracím týdnu zapsali 7 bodů a posunuli se z 15. místa na osmé. Situace ve středu tabulky je však nadále velmi těsná. Týmy od sedmého do dvanáctého místa dělí pouze dva body, tudíž je možné očekávat každý týden změny v pořadí.

Už tento týden nás čeká další porce čtyřiadvaceti mistrovských utkání. Mezi ty nejzajímavější jsme pro vás vybrali souboj FCVP proti Double Trouble nebo Rulebreakers proti Chemikům. Odpůrce pravidel čeká vůbec náročný týden, protože hned v dalším zápase narazí na Viktoriány. Fanoušci Xbox FIFA Pro Clubs se mohou také těšit na největší derby v rámci XBL, kdy Seveřani hostí Cypy, kteří nedokázali se Severkou bodovat už dvě sezóny. I další utkání bude mít pro Seveřany pikantní příchuť. EFC Bohemia tvoří z 90 % bývalí hráči FKS.

Opět je na co se těšit! Znovu můžete sledovat zápasy svých oblíbených týmu na Twitch!

Přeji krásné pondělí!

Vory