Netradiční Pinocchio v akční RPG Lies of P

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 20.5.2021, 16:57

Publikováno: 20.5.2021, 16:57

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3153 článků

„Když nebudeš říkat pravdu, naroste ti dlouhý nos jako Pinocchiovi!“ Podobně strašili rodiče své děti v době, kdy jim za neposlušnost nemohli sebrat mobil, odstřihnout internet a zablokovat přístup na sociální síť. Dobře známý příběh o dřevěné loutce toužící stát se člověkem byl adaptován mnohokrát, a přesto studio Round8 přišlo s originálním pojetím, se kterým hodlá potěšit milovníky temné atmosféry a Souls her. Připravte si nervy, protože toto maňáskové divadlo nebude pro děti.

Město Krat a éra inspirovaná koncem 19. století. Kdysi překrásné místo pro žití se stalo peklem na zemi, ve kterém se lidskost vytrácí rychlostí tajícího sněhu. A přestože běžně byste nesvěřili osud lidí do rukou lháře, tentokrát se mechanický hrdina stává jediným, kdo může přicházející apokalypsu zvrátit. Musí však najít Geppetta, a to rozhodně není snadný úkol. Hru nepotáhne jen originální příběh, ale také systém lží, který ovlivní děj a závěr příběhu. Velký důraz bude kladen i na soboujový systém s rozsáhlým craftingem opírajícím se o kombinace různých zbraní.

Datum vydání není aktuálně známé, ale vývojáři cílí jen na konzole nové generace. Zda budeme mít na Lies of P nervy ještě nevíme, ale oznámení nás rozhodně nadchlo.