Next-gen upgrade pro ACC konečně dorazil

Autor: SeedarCZPublikováno: 23.2.2022, 20:49

Publikováno: 23.2.2022, 20:49

Sociální sítě

O autorovi

SeedarCZ

SeedarCZ

Je autorem 24 článků

Assetto Corsa Competizione platí za nejvěrnější simulaci okruhového závodění na konzolích Xbox, a konečně dorazil slibovaný upgrade na konzole nové generace! Co nám tedy vylepšení slibuje?

Je toho poměrně dost. Zejména hraní na Xbox Series X slibuje 4k vizuál při 60fps. Oproti tomu Xbox Series S nabídne při stejné odezvě rozlišení Full HD.

Maximální kapacita pro online závodění se nafoukne na 30 jezdců a závodníci si nově mohou vychutnat i dynamické změny počasí během závodů! Vývojáři slibují i přepracované hodnocení bezpečnosti jízdy a s tím navazující matchmaking.

Pro majitele volantů pak je zajíamvá i skutečnost, že by mělo dojít k vylepšení odezvy zpětné vazby (tzv. Force Feedback) a to je něco co tento titul opravdu potřeboval.

A nakonec všeho dobrého i nové aktuální potisky pro vaše vozidla!

Jak hodnotíte tyto vylepšení? Napište nám do komentářů vaše dojmy!

21. 03. 2023 • p.a.c.o0

Nové Assetto Corsa nejspíš příští rok

Společnost Digital Bros se pochlubila svými finančními výsledky. Pokud vám její název nic neříká, tak vězte, že tato firma své hry vydává prostřednictvím 505 Games, kam patří značky jako Puzzle Quest, Control nebo třeba Assetto Corza.

»
27. 01. 2023 • DandyCZE0

Assetto Corsa Competizione zdarma na víkend

Asi jste viděli ty neskutečné záběry z chystané Forzy a možná jste dostali chuť hned sešlápnout plyn, ale přemýšlíte, jakou hru vybrat. Možná pro vás máme doporučení v podobě hry Assetto Corsa Competizione, která bude k dispozici zdarma na celý víkend. 

»
27. 01. 2021 • DandyCZE0

The 2020 GT World Challenge Pack do ACC

Pro dravce na závodní dráze máme dnes skvělou informaci. Do Asseto Corsa Competizione míří nové DLC s opravdu dlouhým označením The 2020 GT World Challenge Pack DLC a přináší toho opravdu hodně. Níže najdete ty hlavní změny, ale tvůrci hlásí, že změn dostali i další vnitřnosti ve hře a hra se posunula na verzi 1.6+. Aktuálně asi nejvěrnější simulace po stránce ovladatelnosti, jenom ta grafika by potřebovala trošku nextgen update, ale...

»
14. 05. 2020 • Lukáš Urban0

Staňte se šampionem GT3 s Assetto Corsa Competizione

Dobu závodní hojnosti vystřídal půst a nechtěné odříkání. Závodním titulům sice zachraňují krk jednostopé tituly, ale auta jsou auta. Naštěstí nemusíme čekat na nový díl WRC nebo na neznámou arkádu pochybné kvality. Už příští měsíc oblékneme kombinézu oficiálního podniku GT3, abychom poměřili síly s dvěma stovkami jezdců. Zapsat se do virtuální kroniky motorsportu umožní Assetto Corsa Competizione, u něhož by ještě před několika léty málokdo čekal podobný vývoj. Do budoucna jde...

»
11. 03. 2020 • Lukáš Urban4

Simulátor Assetto Corsa Competizione dorazí na konzole

Pokračování závodního titulu od Kunos Simulazioni už nebude dominantou pouze PC platformy. Vydavatelství 505 Games oznámilo, že ho 23. června vydá pro konzole, tedy i pro Xbox One. Hra má podtitul Competizione, čímž se snaží poukázat na zaměření směrem k oficiálnímu šampionátu GT3. Z něho mají závody k dispozici licence, tudíž na vás čekají skuteční závodníci, reálné týmy a aktuální kalendář série GT3. Pokud si hru předobjednáte, získáte ještě Intercontinental GT Pack,...

»