NHL 21 XboxWeb Challenge jde do finále!!!

Autor: DandyCZEPublikováno: 4.7.2021, 7:45

Publikováno: 4.7.2021, 7:45

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 156 článků

Jak jsme chtěli, naplánovali, slíbili a uskutečnili. V posledních měsících se konal asi největší projekt ve hře NHL pod záštitou naší redakce. Byly to dlouhé měsíce plánování a ještě delší čekání na výsledky. Ale konečně je to tady!

Aktualizace 5. 7. 2021
Máme za sebou poslední turnaj v NHL 21. Kde se sešli ti nejlepší hráči z CZ a SK scény, kteří se zapojili do posledních kvalifikačních turnajů. Velká gratulace a balík cen míří k hráči slovakdebko, který porazil RF4 SK ve slovenském finále. Užívejte léto a uvidíme se na ledě ss NHL 22!

Pro finálový turnaj jsme připravili tyto ceny:
1. místo 1x Pohár + Tričko XboxWeb Challenge + Elite Controller
2. místo Tričko XW + 1500 + 2200 HUT
3. 800 MS + 2200 HUT
4. 300 MS

******

XboxWeb hodnocená liga VS

Začnu s bezprecedentním projektem ligy postavené na švýcarské systému. V podstatě šlo o to, aby hráči nacházeli soupeře na podobné úrovni, a tedy zahráli si co nejlépe. Systém funguje na jedničku, ale účast byla taková, že se bohužel našli i hráči, kteří si dvě tři kola po sobě nezahráli. Určitě jedna z věcí, které jsme se obávali a bohužel, nezůstalo jen u obav. I tak ale soutěž nabídla mnoho zajímavých zápasů a jako nultý projekt v tomto směru je vnímán jako částečně úspěšný. A jak to dopadlo?

Vítězem hodnocené ligy se stává … Adam „kozlik687“ Kozler

Jménem redakce XboxWeb gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů tomuto teprve 15ti letému borcovi z Pardubic.

Série XboxWeb Challenge turnajů

Bohužel, tato série, leč ambiciózní, byla zklamáním. Krom prvních dvou turnajů byla účast daleko za očekáváním a jako smutnou tečku na závěr se poslední ze šestice turnajů ani neodehrál. Už nyní vám můžu s klidným srdcem slíbit, že podobně větších projektů se v dalším ročníku bát nemusíme. I zde se ovšem zejména v prvních turnajích odehrály zajímavé zápasy a všem zúčastněným děkuji.

Nejúspěšnějším hráčem se stal f4ltyx, který posléze opustil turnaj a bohužel se tak finálového turnaje nezúčastní.

Velké finále XW Challenge

Původně to mělo být úplně jinak, ale nakonec jsme se rozhodli, že do finálového turnaje pozveme na základě nejen výsledků, ale i aktivity osm nejlepších hráčů obou soutěží. Výběr to nebyl snadný. Ale nakonec se do nejlepší osmičky dostali:

kozlik687 (vítěz ligy)
RF4 SK ( druhé místo XW Challenge)
tarabak65
Kopyyyy27
janch87
slovakdebko
DjmirekSVK
NawyCze22

Pro finálový turnaj jsme připravili tyto ceny:
1. místo 1x Pohár + Tričko XboxWeb Challenge + Elite Controller
2. místo Tričko XW + 1500 + 2200 HUT
3. 800 MS + 2200 HUT
4. 300 MS

Report pro vás připravil Seedar

Rozloučení s NHL 21 vedení turnajů (Dandy)
Jsem rád, že se nám v NHL 21 podařilo připravit tolik turnajů. Pokud to vezmu i s NHL 20, tak jsem vyzkoušeli několik modelů, jak turnaje pořádat. Mě osobně asi největší radost udělat Swiss model, který nabízí opravdu kvalitní hraní pro všechny hráče a má pouze jediné negativum, pokud se přihlásí neaktivní hráči, jelikož systém moc neumožnuje nahrazovat tyto hráče.
Děkuji všem hráčům za účast. V posledních turnajích jsem viděl hodně nových jmen a tak doufám, že s příchodem NHL 22 se situace ještě zlepší. Samozřejmě i hlavnímu adminovi Seedarovi, který se o vás staral.
Uvidíme se v NHL 22!