Xboxweb Winter Cup v NHL21 a PES 2021 je za námi

Autor: SeedarCZPublikováno: 1.2.2021, 23:00

Publikováno: 1.2.2021, 23:00

Sociální sítě

O autorovi

SeedarCZ

SeedarCZ

Je autorem 24 článků

Máme za sebou první turnajový víkend v roce 2021, a nyní už můžeme s klidem říct, že se hodně povedl. A za to jsme samozřejmě rádi 🙂 Začněme sobotním turnajem dvojic ve hře NHL 21, kdy se hrálo s klasickými týmy po dvou hráčích na každé straně bez zamykání pozic. Účast byla nad očekávání. Přihlásilo se celkem 17, aktivně zúčastnilo 14 týmů. 28 hráčů nemíváme ani v běžných 1v1 turnajích HUT. Za pořadatele velké překvapení a samozřejmě radost. Řady naší stálé NHL komunity doplnilo i nemálo hráčů na našich turnajích úplně nových. Komunita na našich sociálních sítích roste, a to je pro nás velký příslib pro další větší turnaje/ligy. V rámci novinek jsme i po dlouhé době odehráli turnaj systémem dvojitého vyřazení. Překvapení nakonec, připravili i dva gaučové týmy 🙂 to jsme ani náhodou nečekali, ale doufáme že si pánové sobotní večer s dobrým pitím užili u dobrých her a jenom potvrdili, že ve dvou se to hraje hned lépe!

Celkem bezproblémový průběh turnaje si zapsali zástupci eSport organizace eKovy Sandra ‚Lady Brunette‘ Demitrová a Dennis ‚Maverick 28V‘ Mjartan, proti jejichž obranné hře se nikomu nepovedlo najít ten správný recept. Zcela zaslouženě si tak oba odnesli výhru v podobě 1050 HUT Points. Na druhém místě se pak umístila česká dvojice Adam ‚Machalainen‘ Mácha a Martin ‚MaroulCZE‘ Oulis, kterým zasíláme výhru v podobě 550 HUT Points.
Také jsme otestovali komentovaný stream ve finále, jehož záznam můžete shlédnout zde, jenom zdůrazním, že vše jsme připravili za dvě hoďky, takže mějte s námi slitování.

Večer jsem pak zakončili v turnaji PES 2021, kde jsme hráli 1vs1 a to v klasických týmech. Vítezství si odnesl nováček GreplisCZ který porazil favorizovaného Jardu Balogha. I zde jsme zaznamenali větší zájem a není se čemu divit, hra je v XGPU a nic tedy nebrání v růstu komunity. Těšíme se na další turnaj a ligu, kde se již podíváme do oblíbeného modu MyClub.

Odkazy pro všechny nadšence do vituálního hraní na Xboxu a někdy i skrze platformy, pokud to hra dovoluje:

20. 09. 2021 • DandyCZE0

XW Challenge Road To NHL 22

Rozlučkový turnaj ve hře NHL 21 nás uvede do sezóny 22. Zahrajeme si speciální edici NHL 22, abyste mohli co nejdříve po vydání hry vybruslit a zapojit se do dalších turnajů.

»
07. 04. 2021 • SeedarCZ0

XboxWeb NHL eSport 4-6/2021

Vítám vás u článku, který vám představí eSportové novinky na období 4-6/2021 pro hru NHL 21 a také nastíní další plány pro nejbližší dny v dalších hrách. V reálném sportu a i tom virtuálním se bude dít hodně a proto jsem pro vás připravili přehledný článek. Jak jsem zmínil, začínáme s NHL.

»
24. 01. 2021 • DandyCZE5

Xboxweb Winter Cup NHL 21 a PES 2021

Rádi bychom vás pozvali na náš první turnaj dvojic v NHL 21. Jelikož si o to komunita hodně psala, máme na příští týden připraveno. Kromě NHL 21 si zahrajeme i PES 2021 a to z důvodu, že hra dorazila do XGP a nikomu nic nebrání se zapojit. Zahrajeme si 1vs1 v klasických klubech a pro vítěze máme připravenou cenu v podobě kreditu na vylepšení týmu v MyClub v kterém na...

»
27. 12. 2020 • DandyCZE0

XboxWeb Winter Cup 2020

Na období konce roku jsme pro vás připravili několik turnajů v atraktivních hrách. Věříme, že si uděláte čas a trošku se zapotíte a virtuálně si zasportujete.

»
09. 10. 2020 • tonyskate1

NHL 21 teď v EA Play

Podobně jako jsme se už minulý týden dočkali fotbalu FIFA 21 v předplatném EA Play, dnes se můžete dát do hraní hokeje NHL 21, jehož letošní hvězdou na obalu je Alexandr Ovečkin. Jak už asi víte, v rámci EA Play si můžete hru předčasně zahrát ve zkušební verzi, a to po dobu 10 hodin. U sportovních her navíc neplatí žádná omezení, takže hrajte jak je libo. EA Play vás na měsíc přijde...

»
02. 10. 2020 • p.a.c.o2

NHL 21 ukazuje kariéry a bonus

Již ke konci tohoto měsíce se konečně dočkáme nového ročníku NHL 21. Jednou z jeho novinek bude vylepšený režim Be A Pro, což názorně ukazuje nový trailer. Mimo klasického draftu a splnění pokynů trenéra (které bude nově vyhodnocováno v reálném čase) se rozšíří možnosti mimo led. Těm bude vévodit nový konverzační systém, takže si konečně zkusíme, jaké to je stát před kamerou a odpovídat na všetečné otázky novinářů. K tomu...

»
22. 09. 2020 • SeedarCZ0

RECENZE: NHL 21

Ačkoliv u psaní recenzí na hry musí člověk být vždy nestranným rozhodčím, někdy je to opravdu náročný počin. Titul NHL se těší mé oblibě už dlouhá léta a nikdy se nestalo, že bych na hraní hokeje, byť jen virtuálního, zanevřel. No, všechno je jednou poprvé, ale začněme z té lepší stránky.

»
25. 08. 2020 • p.a.c.o0

EA představují hráče pro obal NHL 21

Psal se rok 2004 a Washington Capitals se právě chystali ke své volbě k draftu. Jedničkou draftu tehdejšího ročníku učinili rusa Alexandera Ovečkina. Ten od té doby ušel obrovský kus cesty a už mu moc nezbývá k tomu, aby se nesmazatelně zapsal do statistik NHL jako nejlepší evropský hráč. A právě tento několikanásobný vítěz Hart a Maurice Richard Trophy bude letošní tváří hry NHL 21. EA tím chtějí oslavit nejkreativnější,...

»