Nové MotoGP 21 v dubnu

Autor: p.a.c.oPublikováno: 18.2.2021, 22:01

Publikováno: 18.2.2021, 22:01

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2885 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Nová sezóna MotoGP 21 se co nevidět rozjede a stejně tak začne její virtuální varianta. Milestone tak lákají na nový ročník, který dorazí 22. dubna pro Xbox Series S/X a Xbox One. Samozřejmě chybět nebude celá řada novinek, kdy jednou z těch hlavních bude propracovanější a hlubší režim kariéry. Dále se můžeme těšit na lepší AI soupeřů a novinky v hratelnosti.

Náš vlastní manager nám pomůže s chodem stáje, kdy budeme dělat rozhodnutí jak na trati, tak i mimo ni. Vývoj, reklama a schopní zaměstnanci nám pomohou při cestě na vrchol. V rámci vývoje budeme vylepšovat šasi, elektroniku, aerodynamiku, brzdy, motor a další věci. Chybět nesmí ani široké možnosti upravit si svou motorkou také po stránce vzhledu.

Již loni jsme se dočkali několika novinek v podobě simulace zahřívání brzd nebo systém odpružení a dalších věcí, které by měly jízdní model co nejvíce přiblížit skutečnosti. Jak jsme si již řekli, hra dorazí na Xbox One a Xbox Series S/X, kde nabídne 4K rozlišení a 60 FPS. Stejně tak se můžeme těšit na rychlejší nahrávací časy nebo vylepšení osvětlení. Je toho docela dost, alespoň takhle na papíře, tak uvidíme, jestli i výsledek bude takto slibný.