Nový Battlefield, NFS a další plány EA

Publikováno: 6.11.2020, 13:57

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5355 článků

Letošní nabídka Electronic Arts nebyla nijak zvlášť zajímavá a když pomineme sportovní tituly a Simíky, zůstanou nám letecké souboje Star Wars Squadrons a remaster 10 let starých závodů NFS Hot Pursuit. Ani na nějaký pěkný nezávislý kousek od EA Original tento rok nedošlo. To by se ale mělo brzy změnit, protože v ještě tomto fiskálním roce chce EA vydat jeden titul z EA Originals (nabízí Lost in Random nebo It Takes Two) a také další remaster, kdy nejspíše půjde o dlouho spekulovanou trilogii série Mass Effect. Obou projektů bychom se měli dočkat do března 2021.

Co se týče vzdálenějších plánů, společnost chce v příštím fiskálním roce, který začíná dubnem 2021 a končí březnem 2022, vydat alespoň šest nových her. Mezi ně budou patřit nové Need for Speed od studia Criterion Games, které by měly nabídnout zásadní vizuální skok. Pak je tady samozřejmě klasický trojboj FIFA, NHL a Madden NFL, a konečně také dojde na nový Battlefield nevídaných rozměrů, který má vyjít na podzim příštího roku. Šestým projektem může být cokoliv, ať už něco z nabídky EA Originals či další remaster, protože další Dragon Age je jistě ještě daleko stejně jako Skate 4.

Závěrem ještě přihodíme, že předplatné EA Play (původně EA Access), které se příští týden stane součástí Xbox Game Pass Ultimate, už má 6,5 milionů předplatitelů.