Online vybíjená Knockout City s cross-play

Autor: tonyskatePublikováno: 18.2.2021, 7:22

Publikováno: 18.2.2021, 7:22

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5701 článků

Electronic Arts a Velan Studios oznámily titul Knockout City, což je akční týmová online hra, v níž hraje hlavní roli vybíjená. Zapomeňte tedy na pistole, protože tady bude vaší zbraní míč, kterým musíte trefit svého soupeře. Hrát se bude 3na3, 4na4 anebo všichni proti všem ve Street Play, hodnocené zápasy se uskuteční v League Play a nebudou scházet ani soukromé zápasy.

Do hry se snadno a rychle vžijete a bude na vašem zvládnutí online vybíjené, abyste vyřadili tým protihráčů. Pochopitelně nebudou scházet bohaté možnosti úprav od vzhledu, vybavení, postoje po účesy, posměšky a KO efekty. Stejně tak budete moci zvolit logo, banner či vozidlo, které vaši partu vrhne do hry. Zkrátka tradiční kosmetické předměty. Celkem se napříč platformami bude moci utkat až 32 hráčů.

Ano, titul bude podporovat hraní napříč platformami spolu s přenosem postupu, takže na každé platformě vždy budete mít svou postavu i tým. Knockout City je zabalena do barvitého grafického kabátku a mohlo by se jednat o zábavnou záležitost, která snad dopadne lépe než Rocket Arena.

Hra vyjde 21. května na Xbox Series X|S a Xbox One za cenu 20 dolarů a při vydání nabídne pět map, jedno interaktivní prostředí pro trénování, šest druhů míčů a další obsah. Další obsah pak bude servírován formou sezón, kdy každá sezóna obsáhne nové mapy, režimy, míče, časové akce atd., a to zcela zdarma. Po omezenou dobu bude k dispozici bezplatná zkušební verze v plném rozsahu, ze které si po případné koupi budete moci přenést svůj postup.