Oznámen nový tenis Australian Open Tennis

Autor: p.a.c.oPublikováno: 5.12.2017, 18:44

Publikováno: 5.12.2017, 18:44

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 3068 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Nejdříve to vypadalo, že se v dohledné době žádného tenisu nedočkáme a teď tu máme na rok 2018 oznámené hned dvě tenisové hry. Po Tennis World Tour byla dnes oznámena hra, jejíž název ponese turnaj, který bude jménem spojen s prvním grandslamovým turnajem sezóny, Australian Open Tennis. Ústřední postavou hry se stane nejlepší hráč světa, Rafael Nadal, jehož poražení bude dle slov vývojářů opravdovou výzvou, protože ve hře by měl hrát jako jeho protějšek v reálném životě. To však platí o pro ostatní hráče, u nichž pro potřeby Al byla posbíraná hromada dat, díky čemuž by tenisté měli hrát jako své předlohy. Slova vývojářů podtrhují i ta od ředitele celé soutěže, Craiga Tileyho, který na konto hry prohlásil, že by se mělo jednat o nejautentičtější hru a skvělý zážitek.

Co se ostatním parametrů týče, je na co se těšit i zde. Australian Open Tennis se sice pyšní oficiální licencí, nečekaně, na Australian Open, takže bude možné získat titul v singlu, dvouhře nebo mixu, ale užijeme si v ní všechny povrchy, na nichž se hraje, včetně trávy. Chybět nesmí nejen licence na skutečné hráče jako Rafael Nadal nebo Angelique Kerber, ale také skutečné arény, včetně legendární Rod Laver Areny. Skeny pohybů profesionálních hráčů dodají uvěřitelnost pohybu na kurtu, takže nám nezbude nic jiného než v rámci kariéry vytvořit a uzpůsobit obrazu svému hráče a s ním se následně stát tím nejlepším tenistou. Další volbou bude si to rozdat online s ostatními hráči a ukázat jim, kdo že tady vládne.

Oznámení zní skvěle a ještě ke všemu ho pěkně dokresluje zveřejněný trailer. Pokud se ptáte na datum vydání, na konci videa je ukázáno datum 16. ledna, ovšem v Austrálii a na Novém Zélandu. Nabízí se tedy otázka, kdy se dočká i zbytek světa, ale snad to nebude dlouho trvat, protože tenhle tenis vypadá opravdu skvěle.