Oznámen Two Point Campus

Autor: p.a.c.oPublikováno: 11.6.2021, 13:37

Publikováno: 11.6.2021, 13:37

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2839 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Ulítlá, bláznivá, ale hrozně návyková a zábavná. Tak nějak se dal definovat pokus o návrat herní klasiky Theme Hospital, o který se pokusili vývojáři z Two Point Studios se svým Two Point Hospital. Troufneme si tvrdit, že se jednalo o úspěch, jelikož hra sklízela chválu jak od herních kritiků, tak zejména hráčů samotných. Není proto divu, že byl oznámen nový projekt, kdy se tentokrát posune z nemocnice na univerzitu.

Two Point Campus opět nabídne svérázné zpracování a humor, takže v tomto ohledně se nic nemění. Své studenty tak budeme připravovat například na studio rytířství nebo o něco normálnější gastronomie. Ovšem vzdělání nebude úplně to hlavní, oč tady půjde. Naším cílem bude připravit pro všechny studenty zábavné a motivující prostředí, ve kterém budou spokojení a šťastní.

Mimo vnitřních prostor se budeme starat i o venkovní plochy, takže místa k realizaci bude spousta. Pokud vývoj půjde podle plánu a vývojáři budou s jeho cestou spokojeni, dočkají se majitelé konzolí Xbox One a Xbox Series tvorby univerzitního campusu příští rok.