Oznámena hopsačka Marsupilami: Hoobadventure

Autor: p.a.c.oPublikováno: 26.5.2021, 18:58

Publikováno: 26.5.2021, 18:58

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2733 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Marsupilami: Hoobadventure je hodně zajímavé jméno, která nám toho mnohým nejspíš moc neřekne. Podle všeho se však jedná o úspěšný komiks, takže herní zpracování nakonec zas tak velké překvapení není. Podíváme se v něm do Palombianské džungle, kde se budou prohánět všichni tři hlavní hrdinové – Punch, Twister a Hope.

Ti si žijí svůj mírumilovný život v džungli, ovšem jenom do chvíle, než se jim podaří při hraní na pláži poškodit tajemný sarkofág. Z něj vypustí ducha, který sešle kletbu na celý ostrov a jeho obyvatele. Našich hrdinů se to naštěstí netýká, takže se vydají po jeho stopách, aby kletbu zrušili. Prozkoumáme nejen samotnou džungli, ale také pobřežní město nebo opuštěný chrám.

Hra sice bude určena zejména pro dětské publikum, ale i pro zkušené hráče bude připravena výzva ve formě Time Attack módu. Pokud všechno půjde podle plánu, mělo by pro Xbox One a Xbox Series být hotovo 16. listopadu letošního roku. Jenom škoda, že nám vývojáři zatím nenabídli nějaké záběry z hraní, ale snad se jich dočkáme třeba někdy příště.