PGA Tour 2K podepsalo Tigera Woodse

Autor: p.a.c.oPublikováno: 16.3.2021, 20:32

Publikováno: 16.3.2021, 20:32

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2733 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Ve světě golfu budete marně hledat známější jméno, než je Tiger Woods. Ten byl dlouho řádku let spojen také s videoherním produktem, protože jeho jména nesla dlouhá léta golfová série od EA Sports. Všem partnerstvím je však jednou konec a ne jinak tomu bylo i v případě Tigera a EA Sports. Ovšem věhlas jeho jména je stále velice silný, takže to netrvalo ani moc dlouho a Tiger dostal novou nabídku. Jejím výsledkem bude dlouhodobá exkluzivní spolupráce s vývojáři z HB Studios na dalších dílech golfové sérii PGA Tour 2K.

Mimo toho, že se Tiger bude moct v licencované formě objevit ve hře, stane se zároveň součástí vývojářského týmu jako výkonný ředitel a konzultant v jedné osobě. Slibovat bychom si od tohoto spojení mohli hlavně vylepšení samotného zážitku z každého odpalu. Dle slov hlavní hvězdy se těší na spolupráci a celkově je rád, že se opět vrací do herního světa, kde by chtěl zužitkovat své nesčetné dovednosti a zkušenosti a následně je promítnou také do již zmíněného herního zpracování.

A když už byly vývojáři z 2K v těch akvizicích, zároveň oznámili, že součástí studia 2K Sports se stávají vývojáři z HB Studios. Ti stáli za sérií The Golf Club a také prvním dílem nové značky PGA Tour 2K, která vyšla loni. Tato fůze by chystaný ročník PGA Tour 2K údajně měla posunou do nových výšin ve všech směrech, což jsou rozhodně příjemné sliby. Když budou mít vývojáři za sebou pevnou ruku silného vydavatele a jeho pootevřenou peněženku, mohlo by ve výsledku vzniknout opravu něco kvalitního. Tak se nechme překvapit, zda tomu tak nakonec opravdu bude.