Pneuma, DiRT 3 a další hry zdarma v listopadu

Publikováno: 28.10.2015, 16:43

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5011 článků

Microsoft se právě vytasil s hrami zdarma pro listopad v rámci programu Games with Gold. Pro Xbox One se bohužel nejedná o moc lákavou nabídku, protože ji tvoří nezávislé tituly, ovšem hráči na Xboxu 360 si užijí. Hned na začátek přihodíme staronovou informaci, že všechny hry pro Xbox 360, které vyjdou zdarma v tomto programu, budou zpětně kompatibilní, takže si je od 12. listopadu užijete i na Xboxu One.

A nyní už k samotné nabídce her. Zlaté členové si budou moci stáhnout puzzle adventuru Pneuma: Breath of Life, která sice nebyla velkým hitem, ale hodně zaujala svým vizuálním zpracováním, protože ji pohání Unreal Engine 4 a zadarmo by byla hloupost ji minout, nemluvě o snadných achievementech. Druhým titulem, který bude zdarma od 16. listopadu, je multiplayerová středověká párty hra Knight Squad.

Pro Xbox 360 a posléze i pro Xbox One, budou v první polovině listopadu zdarma výborné rally závody DiRT 3 od Codemasters, jejichž součástí je i režim Gymkhana, jehož inspirací je samozřejmě jezdec Ken Block. Druhým titulem pro druhou půlku měsíce pak bude akční RPG Dungeon Siege III, jehož součástí je i online kooperace.

19. 01. 2015 • tonyskate0

Pneuma: Breath of Life v únoru na Xbox One

Už v únoru dorazí na Xbox One další nezávislý titul, který bude dokonce pohánět Unreal Engine 4. Pneuma: Breath of Life je logická hra z pohledu první osoby, která prověří vaše mozkové závity ve vizuálně dech beroucím světě. Můžete se tedy těšit na spoustu hádanek, jejichž řešení se určitě ukáže být výzvou a k tomu ještě budete zkoumat nádherně vypadající svět. Pneuma: Breath of Life vypadá velmi slibně a na...

»