Porazte obří hordy ve WWZ Aftermath

Autor: p.a.c.oPublikováno: 25.1.2023, 15:12

Publikováno: 25.1.2023, 15:12

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2839 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Akce se zombíky World War Z: Aftermath dnes dostala velký update, který na konzole Xbox Series přináší speciální herní režim Horde Mode XL. Jak dává název tušit, půjde sice o klasický mód horda, ovšem jeho náročnost bude podstatně větší. To bude dáno hlavně tím, že dojde k masivnímu nárustu počtu útočících nepřátel, kdy vývojáři hovoří o vlnách větších jak 1000 zombíků. Aktualizace také obsahuje přepracovaný systém progrese zbraní a také nové kousky do našeho arzenálu. Sem patří sai nože a tříhlavňová brokovnice. Novinky si navíc můžete prohlédnout na přiloženém traileru.

23. 08. 2022 • waggon0

Xbox Weeks Deals – 23.8.2022 až 31.8.2022

Konec prázdnin nemá nikdo rád, je to taková depresivní doba, kdy už se pomalu musíme chystat do školních lavic, kanceláří, dílen… Jako by si v Microsoftu řekli, že všem, nejenom školou povinným, to nějak zpříjemní a tak tu máme opět velmi početný výprodej s přiléhavým názvem End of Summer. Do toho pak slevy na Ubisoft hry a samozřejmě pravidelné týdenní slevy. Například Homefront: The Revolution ‘Freedom Fighter’ Bundle (79Kč), Project CARS 2...

»
04. 10. 2021 • Lukáš Urban0

Recenze: World War Z: Aftermath

Vydávat důležité rozšíření pro akční kooperační střílečku, když před pár týdny nastoupili vetřelci a na obzoru je Back 4 Blood, to chce hodně silné prášky proti pomatenosti. Anebo velkou jistotu, že hráči si najdou cestu k tomu lepšímu. Že nechají vesmírné parazity ladem méně náročným kolegům a že nebudou chtít čekat na duchovního nástupce Left 4 Dead, s nímž se táhnou i velká očekávání. A ano, World War Z si sebejistotu může dovolit.

»