Připravte se na Dark Souls: Remastered

Autor: p.a.c.oPublikováno: 11.1.2018, 16:30

Publikováno: 11.1.2018, 16:30

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2591 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Značka Dark Souls je v herním světě pojem, při jehož vyslovení slabší jedinci upadají do mdlob a i větrem ošlehaní harcovníci si před obtížností této hry dají extra pozor. Vývojáři z Bandai Namco nás znovu povolávají do zbraně, jelikož se chystá Dark Souls: Remastered. Opět se tak vrátíme do Lordranu, kde se necháme pohltit bohatým světem Dark Souls díky dynamickému 4K rozlišení při 60-ti FPS, budeme si postupně utvářet svou postavu, objevovat děsivé lokace a shromažďovat a osvojovat si rozsáhlou kolekci zbraní, vybavení a magických kouzel, díky čemuž si tak vytvoříme skutečně jedinečný herní styl.

Ve světě Dark Souls: Remastered je ukryto celkem 9 paktů k odhalení, které budou hráče motivovat k provádění online interakcí. Kooperace nebo konfrontace, podpora nebo zrada – jakou cestu si zvolíte vy? Hra dovoluje online propojení až 6-ti hráčů a do tohoto dobrodružství se budeme moct ponořit 25. května letošního roku. Určitě je třeba zmínit, že mimo původního Dark Souls bude remastered verze obsahovat i DLC Artorias of the Abyss. Tak co, vydáte se na vylepšené dobrodružství do světa Dark Souls, kde nic není zadarmo?

19. 05. 2020 • Lukáš Urban0

Série Dark Souls se škrábe k třiceti miliónům

Nervy ze železa nemají jen pyrotechnici, ale také hráči hardcore RPG titulů. Ačkoliv neznáme jejich průměrnou spotřebu ovladačů, díky vydavatelství Bandai Namco známe alespoň přibližné počty samotných hráčů. Pokud se bavíme o té nejznámější sérii, kterou jsou Dark Souls. Značka o třech dílech, jedné kompletní edici a jednom remasteru prodala už dvacet sedm miliónů kopií. Nejvíce si přitom připisuje třetí díl s rovnými deseti miliony, jehož ukázku si můžete připomenout níže....

»
28. 05. 2019 • tonyskate3

Xbox Weeks Deals – 28. 5. až 4. 6. 2019

Je tady poslední květnový týden a s ním i nové slevy, které jsou sice oproti těm minulým slabší, protože tentokrát zde nefiguruje žádný velký výprodej, ale pořád je z čeho vybírat. Nabízí se například bojovka Tekken 7, skvělá plošinovka Yooka-Laylee, hororová detektivka Call of Cthulhu či třeba remaster první Dark Souls. Případně se pochlubte v komentářích, o které tituly jsou rozšířili svou knihovnu.

»
28. 05. 2018 • lindros88cze0

RECENZE: Dark Souls Remastered

Asi už jste slyšeli frázi, že současná generace je generací remasterů, předělávek a kolekcí. Sami jste se přesvědčili, že tomu tak opravdu je a další z nich vyšel minulý týden. Samozřejmě máme na mysli Dark Souls Remastered. Původní hra vyšla v říjnu 2011, takže to ještě není moc dlouho, ale přeci jen postupem času získala série mnohem více na oblibě a někteří z vás určitě zváží, zda se do temného hardcore světa znovu...

»