První trailer na Dragon’s Dogma 2

Autor: tonyskatePublikováno: 25.5.2023, 0:02

Publikováno: 25.5.2023, 0:02

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5763 článků

Už tomu bude skoro rok, co bylo potvrzeno, že akční RPG Dragon’s Dogma od Capcomu se dočká regulérního pokračování a teď jsme se dočkali vůbec prvního traileru, v němž neschází ani záběry z hraní. Poprvé tak můžeme spatřit bohatý fantasy svět, který bude stát za prozkoumání a který vzniká na osvědčeném enginu použitém pro sérii Resident Evil.

Hrdina, jehož srdce ukradl bájný Drak, tak opět povstane, aby zastavil tento symbol ničení, jež se vznáší na obrovitých křídlech. Na svou pouť si budete moci přizvat společníky, ovšem pouze v rámci umělé inteligence, jelikož hra bude poctivou akční RPG pro jednoho hráče. Capcom ovšem slibuje propracovanou AI, a hlavně velký důraz na rozhodnutí a následky. Ještě lépe pak vypadají masivní mýtické bestie, jež se vám postaví do cesty.

Dragon’s Dogma 2 je ve vývoji pro Xbox Series X|S.

17. 06. 2022 • tonyskate0

Dragon’s Dogma II oficiálně potvrzena

Museli jsme si sice počkat dlouhých deset let, ale konečně došlo na oficiální potvrzení oblíbené akční RPG Dragon’s Dogma, kterou Capcom vydal v květnu roku 2012. V roli rytíře jste se tehdy vydali zabít draka, ovšem objevil se jiný drak, který našemu hrdinovi ukradl srdce. Přesto hrdina přežil a získal pěšáky, aby mohl drakovi i apokalypse čelit. Hra tehdy sklidila zasloužený úspěch, za což vděčí i kreativnímu pojetí bossů, kterým jste se...

»