Remake Dead Space na prvních záběrech

Autor: p.a.c.oPublikováno: 2.9.2021, 16:33

Publikováno: 2.9.2021, 16:33

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2347 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Včerejší slibovaný stream se opravdu uskutečnil a tak se všichni zájemci mohli podívat na opravdu hodně brzké záběry z hraní připravovaného remaku skvělé hororové střílečky Dead Space. Ta původně vyšla v roce 2008, takže si nějaké to vyleštění její kabátek určitě zaslouží. I když na druhou stranu, původní verze se díky zpětné kompatibilitě hraje skvěle i dneska. Hraní doplňují vývojáři se svými příhodami, postřehy a novinkami.

Oproti originálu se do prvního dílu podívají stavy bez tíže, kdy budeme moct volně poletovat skrze některé úrovně. Díky revizi jednotlivých koridorů bychom údajně měli získat lepší nebo nový přístup do některých částí, kam to dříve nešlo. K nějakým úpravám dojde i po stránce příběhu. Nebojte, základní kostra zůstane zachována tak, jak ji všichni známe, ale Isac dostane více prostoru pro své myšlenky a postřehy. Ostatně tak je tomu v anime nebo komiksech a možná to nebude špatně fungovat ani v herním zpracování.

Kdo se těšil, že se v rámci streamu dočkáme nějakého specifičtějšího data, zůstává i nadále zklamán, protože nic takového se bohužel nestalo. A vzhledem k tomu, že vývojáři ukázali hodně ranou verzi hry, dá se předpokládat, že remake vyjde nejspíš příští rok. Přeci jenom, práce mají před sebou stále hodně, takže jim aspoň držme palce, ať jim jde pěkně od ruky a hlavně se nepouštějí do zbytečných novot, které by narušily původní výborný herní zážitek.